0

Nasza firma znana jako pogotowie akumulatorowe Chorzów oferuje swoim klientom wysokiej jakości usługi związane z pomocą w przypadku uszkodzenia lub całkowitego rozładowania akumulatora, które nie pozwala na skuteczne korzystanie z pojazdu, maszyny lub innego zasilanego urządzenia.  Przez siedem dni w tygodniu zapewniamy sprawną i bezproblemową wymianę akumulatorów z dojazdem w dowolne miejsce wskazane przez klienta. Jesteśmy więc grupą specjalistów, których warto wezwać w przypadku pojawienia się nagłych problemów z akumulatorem.

Pogotowie akumulatorowe Chorzów

Obsługujemy wszystkich mieszkańców Chorzowa i okolic w zakresie szeroko pojętego pogotowia akumulatorowego. Oferujemy również sprzedaż akumulatorów z dowozem, wymianą i testowaniem baterii. Nasze profesjonalne pogotowie akumulatorowe świetnie radzi sobie ze standardowymi bateriami oraz takimi, które są mocno obciążane przez odbiorniki elektryczności. Oprócz tego radzimy sobie z akumulatorami do pojazdów posiadających systemy start-stop.

Oczywiście nasza firma oferuje nowe akumulatory z dojazdem w dowolne miejsce wskazane przez klienta, ale często okazuje się, że stary akumulator da się jeszcze przywrócić do życia. Nasza oferta obejmuje więc również usługę skutecznej naprawy i regeneracji akumulatora wraz z jego ładowaniem.

Na czas takiej naprawy klient otrzymuje akumulator zastępczy, aby mógł bezproblemowo korzystać z pojazdu lub maszyny albo urządzenia. Nowe akumulatory instalujemy, gdy mamy pewność, że dotychczasowy sprzęt nie nadaje się już do naprawy ani regeneracji. Zawsze przeprowadzamy testy akumulatorów, aby upewnić się czy nadają się do naprawy czy już do wymiany.

Akumulatory Chorzów z  dojazdem przez 7 dni w tygodniu

Nasza pomoc akumulatorowa jest bardzo skuteczna za sprawą wysokich kwalifikacji oraz dużego doświadczenia zatrudnionego personelu. Nasi fachowcy radzą sobie z akumulatorami montowanymi w pojazdach z systemami start-stop oraz z innymi mniej lub bardziej skomplikowanymi problemami. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, które przekładają się na bezproblemowe i bardzo efektywne wykonywanie usług.

Dokonujemy pomiaru stanu akumulatora oraz oferujemy usługi w zakresie ładowania. Świadczymy fachową pomoc na terenie miasta Chorzów i okolic. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, aby w krótkim czasie i bardzo skuteczny sposób pozbyć się problemów z rozładowanym lub uszkodzonym akumulatorem. Nasza firma zatrudnia pracowników posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie pozwalające na pomoc w wyborze odpowiedniego produktu dopasowanego do konkretnych potrzeb.

Teren naszego działania w mieście: Chorzów (Śląskie)

Zadzwoń do nas!

Pozostałe obszary działania naszego pogotowia:

4,5/5 - (10 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta