0
0

Pogotowie akumulatorowe Żory to nie tylko możliwość zakupu pełnowartościowego akumulatora wysokiej jakości, ale także fachowe doradztwo, dostawa, naprawa i wymiana. Nasze kompleksowe usługi świadczymy nieprzerwanie przez cały tydzień – 7 dni w tygodniu.  Dzięki temu żadna zaskakująca sytuacja z uszkodzonym akumulatorem w roli głównej nie jest już straszna dla naszych klientów. Wystarczy jedynie zadzwonić i zgłosić sprawę naszemu pracownikowi, który przejmie inicjatywę i zajmie się wszystkim od a do z. 

Pogotowie akumulatorowe Żory

W naszej firmie zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości akumulatorów. Wszystkie produkty są nowe i fabrycznie zapakowane, a dzięki temu iż są one w pełni naładowane, natychmiast nadają się do pracy. Warty podkreślenia jest fakt, iż wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od wysokiej klasy producentów. Logotyp światowego lidera cenionego na rynku jest gwarancją niezawodności i bezawaryjności. Sprzedaż akumulatorów to jednak oczywiście nie wszystko.

Naszą flagową usługą jest bowiem pomoc akumulatorowa. W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, zwłaszcza tych najbardziej wymagających, którzy cenią kompleksowe rozwiązania. Nasi fachowcy odpowiedzialni są wówczas za zdiagnozowanie problemu, dobranie optymalnego rozwiązania i w zależności od sytuacji za naprawę lub dostawę i wymianę zaproponowanego akumulatora. 

Akumulatory Żory z dojazdem do Klienta

to usługa, którą realizujemy w przypadku samochodów osobowych i dostawczych. Warto podkreślić, że nasi pracownicy specjalizują się także w wymienianiu akumulatorów w pojazdach wyposażonych w innowacyjny system Start&Stop. Nasi pracownicy zajmują się także regenerowaniem i ładowaniem baterii, a na czas naprawy klienci otrzymują akumulator zastępczy. 

Wszystkie usługi realizujemy na terenie miasta Żory i jego okolic. Zlecenia traktujemy zawsze priorytetowo, bowiem wiemy, jak ważne jest dotarcie z gotowym rozwiązaniem problemu jak najszybciej.

W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie wysokiej klasy specjalistów. Posiadają oni rozbudowaną wiedzę, która pozwala im odpowiednio diagnozować problemy i oferować najbardziej optymalne rozwiązania, a także wieloletnie doświadczenie, które z kolei pozwala im szybko, sprawnie i przede wszystkim efektywnie wymienić akumulator w każdym pojeździe.

Nasze usługi realizujemy 7 dni w tygodniu, co pozwala nam pomóc zawsze wtedy, kiedy nasi klienci tego potrzebują. Nasze pogotowie akumulatorowe Żory to też konkurencyjne ceny, które pozwalają nam wpisać się w możliwości finansowe każdego. 

Teren naszego działania w mieście: Żory (Śląskie)

Zadzwoń do nas!

Pozostałe obszary działania naszego pogotowia:

0

Zobacz także

Więcej Miasta