0

Pogotowie akumulatorowe Żory to nie tylko możliwość zakupu pełnowartościowego akumulatora wysokiej jakości, ale także fachowe doradztwo, dostawa, naprawa i wymiana. Nasze kompleksowe usługi świadczymy nieprzerwanie przez cały tydzień – 7 dni w tygodniu.  Dzięki temu żadna zaskakująca sytuacja z uszkodzonym akumulatorem w roli głównej nie jest już straszna dla naszych klientów. Wystarczy jedynie zadzwonić i zgłosić sprawę naszemu pracownikowi, który przejmie inicjatywę i zajmie się wszystkim od a do z. 

Pogotowie akumulatorowe Żory

W naszej firmie zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości akumulatorów. Wszystkie produkty są nowe i fabrycznie zapakowane, a dzięki temu iż są one w pełni naładowane, natychmiast nadają się do pracy. Warty podkreślenia jest fakt, iż wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od wysokiej klasy producentów. Logotyp światowego lidera cenionego na rynku jest gwarancją niezawodności i bezawaryjności. Sprzedaż akumulatorów to jednak oczywiście nie wszystko.

Naszą flagową usługą jest bowiem pomoc akumulatorowaW ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, zwłaszcza tych najbardziej wymagających, którzy cenią kompleksowe rozwiązania. Nasi fachowcy odpowiedzialni są wówczas za zdiagnozowanie problemu, dobranie optymalnego rozwiązania i w zależności od sytuacji za naprawę lub dostawę i wymianę zaproponowanego akumulatora. 

Akumulatory Żory z dojazdem do Klienta

to usługa, którą realizujemy w przypadku samochodów osobowych i dostawczych. Warto podkreślić, że nasi pracownicy specjalizują się także w wymienianiu akumulatorów w pojazdach wyposażonych w innowacyjny system Start&Stop. Nasi pracownicy zajmują się także regenerowaniem i ładowaniem baterii, a na czas naprawy klienci otrzymują akumulator zastępczy. 

Wszystkie usługi realizujemy na terenie miasta Żory i jego okolic. Zlecenia traktujemy zawsze priorytetowo, bowiem wiemy, jak ważne jest dotarcie z gotowym rozwiązaniem problemu jak najszybciej.

W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie wysokiej klasy specjalistów. Posiadają oni rozbudowaną wiedzę, która pozwala im odpowiednio diagnozować problemy i oferować najbardziej optymalne rozwiązania, a także wieloletnie doświadczenie, które z kolei pozwala im szybko, sprawnie i przede wszystkim efektywnie wymienić akumulator w każdym pojeździe.

Nasze usługi realizujemy 7 dni w tygodniu, co pozwala nam pomóc zawsze wtedy, kiedy nasi klienci tego potrzebują. Nasze pogotowie akumulatorowe Żory to też konkurencyjne ceny, które pozwalają nam wpisać się w możliwości finansowe każdego. 

Teren naszego działania w mieście: Żory (Śląskie)

Zadzwoń do nas!

Pozostałe obszary działania naszego pogotowia:

Oceń ten post post

Zobacz także

Więcej Miasta