0

Nasze pogotowie akumulatorowe Mikołów to wysokiej jakości usługi świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów. W trosce o komfort i wygodę naszych klientów usługi realizujemy 7 dni w tygodniu, dlatego nawet jeśli nieoczekiwanie spotka Cię problematyczna sytuacja, nie musisz obawiać się, że zostaniesz z tym kłopotem sam. Nasi specjaliści zadbają o efektywną i sprawną wymianę akumulatora zawsze, kiedy tylko będziesz tego potrzebował. 

Pogotowie akumulatorowe Mikołów 

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, bowiem zajmujemy się nie tylko sprzedażą akumulatorów, ale także ich dowozem, wymianą i ładowaniem. Wszystkie oferowane przez nas produkty to wysokiej jakości rozwiązania, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Współpracujemy bowiem wyłącznie ze znanymi i cenionymi markami, które są gwarancją wysokiej jakości i niezawodności.

Oferowane przez nas akumulatory są fabrycznie nowe, całkowicie naładowane, a dzięki temu od razu gotowe do użycia. W ofercie posiadamy również usługę rozbudowaną o dowóz akumulatora pod adres wskazany przez klienta oraz montaż części w pojeździe. Usługa ta obowiązuje w przypadku samochodów osobowych i dostawczych, również tych wyposażonych w system Start&Stop

Akumulatory Mikołów z dojazdem do Klienta

 to usługa skierowana do wymagających klientów, którzy cenią kompleksowe rozwiązania. Oprócz tego zajmujemy się także regeneracją i ładowaniem rozładowanych baterii. W trosce o komfort naszych klientów udostępniamy wówczas akumulator zastępczy, który można wykorzystywać przez cały okres trwania prac serwisowych. Zakres naszego działania obejmuje miasto Mikołów i jego okolice. 

Usługi naszej firmy to gwarancja profesjonalizmu. Nasi specjaliści to wykwalifikowani fachowcy, którzy posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wymienić akumulator, a także doradzić najbardziej adekwatne rozwiązanie, które wpisze się w oczekiwania kupującego. Pogotowie akumulatorowe to kompleksowe usługi – diagnoza, doradztwo oraz w zależności od potrzeb naprawa lub dostawa i montaż.

Wszystkie zlecenia traktujemy priorytetowo, wiemy bowiem jak ważne jest, aby pomoc akumulatorowa dotarła jak najszybciej. Działamy 7 dni w tygodni i bezapelacyjnie jest to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Dzięki temu coraz więcej kierowców korzysta z naszych usług. Nasza oferta wyróżnia się również konkurencyjnymi cenami, dlatego jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie wpisać się w możliwości finansowe każdego zainteresowanego. Masz problem z akumulatorem? – Zadzwoń do nas i skorzystaj z pomocy fachowców!

Teren naszego działania w mieście: Mikołów (Śląskie)

Zadzwoń do nas!

Pozostałe obszary działania naszego pogotowia:

4,7/5 - (7 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta