0

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności jako pogotowie akumulatorowe Gliwice. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór usług związanych z pomocą w przypadku nagłej awarii, rozładowania czy też pogorszenia jakości akumulatora.

Radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi awariami i usterkami. Oprócz naprawy zapewniamy fachową wymianę akumulatora z dojazdem do klienta lub na trasę niezależnie od dnia i godziny. Zawsze zabieramy ze sobą w razie czego nowy akumulator, który montujemy w pojeździe klienta, jeśli okaże się, że naprawa i regeneracja są niemożliwe.

Pogotowie akumulatorowe Gliwice

Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel świetnie radzi sobie z różnymi zadaniami, z którymi musi się uporać nasze profesjonalne pogotowie akumulatorowe. Zapewniamy pomoc w przypadku standardowych akumulatorów i pojazdów oraz w przypadku bardziej nietypowych baterii i innych zastosowań, takich jak pojazdy z systemem start-stop.

Często okazuje się, że wymiana akumulatora na nowy nie jest konieczna. Zawsze testujemy sprzęt klienta i jeśli to możliwe, dokonujemy naprawy, regeneracji oraz skutecznego ładowania sprzętu. Na czas naprawy przekazujemy klientowi akumulator zastępczy pozwalający na dalsze korzystanie z pojazdu lub maszyny. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym dojeżdżamy w dowolne miejsce na terenie miasta Gliwice.

Akumulatory Gliwice z dojazdem do Klienta

Jesteśmy świadomi tego, że nagłe problemy z akumulatorami mogą przytrafić się dowolnego dnia i o dowolnej porze. Dlatego właśnie reagujemy na wezwania naszych klientów przez 7 dni w tygodniu niezależnie od dnia i godziny. Nasi mechanicy posiadają dużą wiedzę oraz doświadczenie. Korzystają oni z nowoczesnego sprzętu do regeneracji, naprawy i diagnostyki akumulatorów.

Nasza pomoc akumulatorowa radzi sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi zadaniami. Oferujemy również profesjonalne porady w zakresie wyboru odpowiedniego akumulatora dopasowanego do konkretnych maszyn i rozwiązań. Warto dodać, że sprzedajemy najwyższej jakości akumulatory z dojazdem. Dojeżdżamy nie tylko pod adresy klientów, ale również udzielamy im pomocy na trasie.

Profesjonalna i uczciwa obsługa oraz najwyższa jakość usług to najważniejsze atuty naszej firmy. Zapewniamy przystępne ceny, które nie zrujnują portfeli naszych klientów. Przez lata udało nam się wypracować ugruntowaną pozycję na rynku czego dowodem są pozytywne opinie i szerokie grono stałych klientów zadowolonych z naszych usług.

Teren naszego działania w mieście: Gliwice (Śląskie)

Zadzwoń do nas!

Pozostałe obszary działania naszego pogotowia:

4,2/5 - (26 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta