0

Pogotowie akumulatorowe Zabrze to profesjonalne usługi realizowane przez wykwalifikowanych specjalistów. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą wysokiej jakości akumulatorów, ale także ich naprawą, dostawą i montażem. Działamy bez przerwy 7 dni w tygodniu, bowiem wiemy jak ważna jest możliwość skorzystania z tego rodzaju pomocy niezależnie od aktualnego dnia tygodnia. Każdą zaskakującą sytuację z akumulatorem wystarczy zgłosić więc telefonicznie, a nasi pracownicy zajmą się całą resztą. Nasze usługi świadczymy na terenie Zabrza i okolic. 

Pogotowie akumulatorowe Zabrze 

W naszej firmie zajmujemy się sprzedażą akumulatorów i świadczeniem wszelkich usług związanych właśnie z tymi częściami. Każdy produkt, znajdujący się w naszej ofercie, pochodzi od znanych i cenionych producentów, którzy od lat zajmują pozycję liderów w branży. Sprzedajemy bowiem wyłącznie akumulatory, które są gwarancją wysokiej jakości, niezawodności i bezawaryjności.

Wszystkie akumulatory są fabrycznie nowe i całkowicie naładowane, dzięki czemu nadają się one do pracy niemal od razu. Pomoc akumulatorowa, która jest naszą flagową usługą, polega na diagnozie problemu, doradztwie adekwatnego rozwiązania oraz w zależności od potrzeb naprawie lub dostawie i wymianie akumulatora. Produkty dostarczamy bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta na terenie miasta Zabrze i w jego okolicach. 

Akumulatory Zabrze z dojazdem do Klienta

wymieniamy w przypadku samochodów osobowych i dostawczych. Usługa obowiązuje również w przypadku pojazdów wykorzystujących w swoim funkcjonowaniu innowacyjny system Satrt&Stop. Zajmujemy się także regeneracją i ładowaniem baterii. Na czas naprawy oferujemy możliwość wykorzystywania akumulatora zastępczego. 

Pogotowie akumulatorowe Zabrze to wysokiej jakości usługa, która powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których niezwykle istotne jest móc skorzystać z takiego kompleksowego rozwiązania. W ten sposób jesteśmy w stanie zadbać o wysoki poziom komfortu, wygody, zadowolenia i satysfakcji każdego zainteresowanego.

Każdą usługę traktujemy priorytetowo, bowiem wiemy jak ważne jest móc jak najszybciej ponownie uruchomić auto. W strukturach naszego przedsiębiorstwa zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki rozległej wiedzy są w stanie jak najbardziej trafnie doradzić optymalne rozwiązanie i którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie szybko i sprawnie naprawić bądź wymienić akumulator. Oferujemy wysoce konkurencyjne ceny, dzięki czemu jesteśmy w stanie wpisać się w możliwości finansowe każdego zainteresowanego. 

 

Teren naszego działania w mieście: Zabrze (Śląskie)

Zadzwoń do nas!

Pozostałe obszary działania naszego pogotowia:

4/5 - (20 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta