0

Obszerny zakres usług świadczonych przez nasze pogotowie akumulatorowe Świętochłowice obejmuje szeroko pojętą pomoc dla klientów, których spotkały nagłe awarie akumulatorów. Radzimy sobie w standardowych przypadkach rozładowania oraz w bardziej skomplikowanych sytuacjach. Gwarantujemy nie tylko skuteczną naprawę i regenerację, ale w razie konieczności wymianę wadliwego akumulatora na zupełnie nowy. Oferujemy dojazd do naszych klientów przez 7 dni w tygodniu. Każdy może liczyć na skuteczną i uczciwą pomoc z naszej strony.

Pogotowie akumulatorowe Świętochłowice

Dla naszych pracowników usługi wykonywane jako pogotowie akumulatorowe nie są niczym skomplikowanym. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu możemy dostarczyć akumulator do klienta i go wymienić oraz uruchomić u niego lub na trasie. Radzimy sobie z akumulatorami montowanymi w pojazdach start-stop oraz z innymi nietypowymi i trudnymi zleceniami.

Nasza pomoc akumulatorowa Świętochłowice nie polega wyłącznie wymianie akumulatora na nowy. Czasami problemem jest tylko rozładowanie i okazuje się, że dany akumulator nadaje się do dalszego użytkowania. W takiej sytuacji klientowi proponujemy akumulator zastępczy, a jego wadliwą baterię zabieramy w celu jej zregenerowania, naprawy i naładowania.

Po wszystkim urządzenie odzyskuje swoją sprawność i nie trzeba wydawać dużych kwot na kupno nowego akumulatora. Jeśli regeneracja będzie niemożliwa, dowiemy się o tym na miejscu dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi diagnostycznemu. W takiej sytuacji klient otrzyma fabrycznie nowy akumulator, który jest już naładowany i gotowy do pracy. Oferujemy taką pomoc w miejscowości Świętochłowice i okolicach.

Oprócz naprawy i wymiany oferujemy sprzedaż i dowóz nowych akumulatorów zamówionych przez naszych klientów. Gwarantujemy szybką dostawę we wskazane miejsce oraz instalację i uruchomienie zakupionego akumulatora.

Akumulatory Świętochłowice z dowozem do klienta

Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę, umiejętności i doświadczenie branżowe. Oferujemy dzięki temu profesjonalną realizację usług oraz pomoc w wyborze akumulatora. Zapewniamy dojazd do klientów przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy się tylko skontaktować z nami telefonicznie. Każdy otrzyma od nas wysokiej jakości akumulatory z dojazdem.

Dostarczamy naszym klientom urządzenia do pojazdów osobowych, dostawczych i nie tylko. Nasi mechanicy również radzą sobie z różnymi rodzajami akumulatorów montowanymi w wielu typach pojazdów czy też maszyn. Dodatkowym atutem jest fakt, że nasze profesjonalne usługi są świadczone w przystępnych cenach.

 

Teren naszego działania w mieście: Świętochłowice (Śląskie)

Zadzwoń do nas!

Pozostałe obszary działania naszego pogotowia:

4,8/5 - (6 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta