0

Na drogach zdarzają się różne sytuacje, np. awarie lub wypadki, w których dalsza jazda jest niemożliwa. W takim wypadku konieczne jest skorzystanie z usług, jakie świadczy pomoc drogowa. Czym się dokładnie zajmuje? Kiedy warto się z nią skonstatować?

Profesjonalna pomoc drogowa Warszawa – jakie usługi świadczy?

Pomoc drogowa z Warszawy to usługa, która pomaga kierowcom, których pojazdy uległy awarii mechanicznej, wypadkom lub odmówiły dalszej współpracy. Usługi wykonywane są na terenie Warszawy, klienci najczęściej wybierają:

  • Holowanie aut – na drogach bardzo często dochodzi do wypadków lub kolizji, w wyniku których dalsza pojazd ulega uszkodzeniom i dalsza jazda jest niemożliwa. W takim wypadku pomoc drogowa może przewieźć uszkodzony samochód do warsztatu samochodowego lub w inne bezpieczne miejsce, wskazanego przez kierowcę. Holowanie pojazdu może być wykonywane przy użyciu platformy lub haka holowniczego. Pomoc drogowa Warszawa może również dostarczyć samochód zastępczy. 
  • Naprawa pojazdu – pracownicy pomocy drogowej wykonują drobne naprawy, na miejscu awarii, na terenie całej Warszawy. Mogą to być problemy z silnikiem, przepalonymi żarówkami lub wadliwym układem hamulcowym. 
  • Dowóz paliwa – zdarza się, że na drodze zabraknie paliwa, a do stacji jest daleko. W takim wypadku pracownik pomocy drogowej może dowieść paliwo, które umożliwi kontynuowanie podróży.
  • Awaryjne otwieranie samochodu – problem z zatrzaśniętym zamkiem zdarzają się bardzo często. Wykwalifikowani specjaliści pomocy drogowej mogą szybko dojechać na miejsce i otworzyć zamek w pojeździe bez konieczności wybijania szyby.
  • Wymiana koła – w przypadku przebicia koła, pracownik pomocy drogowej może wymienić koło na zapasowe, aby kierowca mógł kontynuować podróż.

Kiedy potrzebna jest pomoc drogowa Warszawa?

Nawet najlepszym kierowcom zdarzają się stłuczki czy kolizje. Czasem samochód może się zepsuć i odmówić dalszej jazdy. Na szczęście w takich wypadkach kierowcy nie są pozostawienie sami sobie. Pomoc drogowa w Warszawie pomaga w przypadku wystąpienia awarii, wypadku, kolizji, braku paliwa, utknięcia w rowie, problemów z akumulatorem. Warto pamiętać, że korzystanie z usług pomocy drogowej jest łatwiejsze i szybsze, niż samodzielne naprawy na poboczu drogi, które mogą zwiększyć ryzyko dodatkowych szkód. Firma z Warszawy świadczy usługi dopasowane do potrzeb klientów, dlatego warto zadzwonić i ustalić szczegółowy zakres pomocy. 

Holowanie Warszawa – dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Autoholowanie Warszawa to firma z dużym doświadczeniem, która od lat pomogą kierowcom. Wiemy, że pojazdy lubią się psuć w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego oferujemy pomoc przez 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy. Z usług naszej firmy mogą korzystać mieszkańcy Warszawy, obsługujemy m.in. takie dzielnice jak Warszawa Śródmieście, Warszawa Włochy itp. Oferujemy tanie holowanie, usługi transportowe, wykonanie drobnych napraw itp. Poszkodowani mogą liczyć na szybki dojazd i fachową pomoc w każdej sytuacji. Mamy specjalistyczny sprzęt, dlatego z nami auto holowanie jest bezpieczne i profesjonalne. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! Przyjedziemy i rozwiążemy każdy problem na drodze. 

5/5 - (2 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta