0

Firma Akuserwis to profesjonalne pogotowie akumulatorowe Bytom oferujące swoim klientom bardzo szeroki zakres praktycznych usług. Podstawowym elementem naszej oferty jest dojazd do klienta w celu dokonania skutecznej i sprawnej wymiany akumulatora na nowy. Zapewniamy fachową pomoc tego typu przez 7 dni w tygodniu. W przypadku pojawienia się z problemów z akumulatorem, warto skontaktować się z naszym pogotowiem, aby otrzymać nowy element tego rodzaju.

Pogotowie akumulatorowe Bytom

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, dla których pogotowie akumulatorowe i prace z nim związane nie są bardzo skomplikowane. Oferujemy szybki dowóz akumulatora do klienta, jego fachowy montaż oraz uruchomienie. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wszystko działa w sposób prawidłowy. Posiadamy w naszej ofercie również usługę wymiany akumulatorów w pojazdach generujących duże obciążenie oraz wyposażonych w system start-stop.

Jeśli akumulator klienta ulegnie całkowitemu rozładowaniu, wówczas oferujemy usługę polegającą na regeneracji i ładowaniu baterii. Na czas takiej naprawy udostępniamy klientowi akumulator zastępczy, dzięki któremu będzie on mógł nadal korzystać ze swojego pojazdu, maszyny lub urządzenia. Oferujemy też nowe akumulatory. Wystarczy skontaktować się z nami, aby skorzystać z usługi w dowolnym miejscu na terenie miasta Bytom i w jego okolicach.

Warto dodać, że nasza pomoc akumulatorowa oferuje fabrycznie nowe, naładowane akumulatory, które są przygotowane do pracy od razu po montażu. Oferta naszej firmy obejmuje następujący zakres usług:

  • sprzedaż akumulatorów,
  • dowóz akumulatorów,
  • wymiana akumulatorów,
  • ładowanie akumulatorów.

Obsługujemy również klientów posiadających pojazdy z systemem start-stop zapewniając skuteczną wymianę i zakodowanie baterii.

Akumulatory Bytom z dojazdem w Bytomiu przez cały tydzień

Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, dzięki którym radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi problemami. Zapewniamy nie tylko wysokiej jakości akumulatory z dojazdem, ale również udzielamy porad w wyborze produktu, który jest idealnie dopasowany do konkretnego pojazdu i parametrów.

Oprócz pogotowia akumulatorowego oferujemy sprzedaż baterii z dowozem. Warto skorzystać z takiej usługi, aby upewnić się, że nowy akumulator pasuje do pojazdu i będzie działać w nim niezawodnie. Oprócz tego przeprowadzamy testy akumulatorów, aby określić ich stan i możliwość ewentualnej dalszej naprawy.

Teren naszego działania w mieście: Bytom (Śląskie)

Zadzwoń do nas!

Pozostałe obszary działania naszego pogotowia:

 

4,7/5 - (9 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta