0

Nasza firma jest znana jako profesjonalne pogotowie akumulatorowe Jaworzno. Oferujemy wiele wysokiej jakości usług charakteryzujących się wysoką skutecznością i niezawodnością. Zajmujemy się nie tylko naprawą i regeneracją akumulatorów, ale również wymianą ich na nowe razem z dojazdem do klienta przez 7 dni w tygodniu, niezależnie od pory dnia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich klientów, których spotkały niespodziewane problemy z akumulatorami na trasie.

Pogotowie akumulatorowe Jaworzno

Dla naszej firmy usługi świadczone przez szeroko pojęte pogotowie akumulatorowe nie są niczym trudnym. Zapewniamy dowóz akumulatorów do klientów oraz ich montaż i uruchomienie. Dzięki temu wiadomo, że będą one działać prawidłowo w danym pojeździe lub maszynie. Radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi rozwiązaniami, takimi jak pojazdy z systemami start-stop. Jeśli akumulator ulegnie całkowitemu rozładowaniu, może się okazać, że jego wymiana wcale nie jest konieczna. W takim przypadku po wcześniejszej diagnostyce zajmujemy się regeneracją, naprawą i naładowaniem akumulatora. W ten sposób odzyska on swoją początkową sprawność oraz pojemność. Na czas takiej naprawy przekazujemy klientowi akumulator zastępczy.

W skład naszej oferty wchodzą następujące usługi związane z akumulatorami:

  • sprzedaż,
  • dowóz,
  • wymiana,
  • ładowanie.

Radzimy sobie ze standardowymi akumulatorami, a także wymieniamy i kodujemy akumulatory w pojazdach wyposażonych w system start-stop.

Akumulatory Jaworzno z dojazdem do klienta

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym dojeżdżamy do klienta z nowym akumulatorem lub baterią zastępczą. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści korzystają ze specjalistycznego sprzętu do wymiany akumulatorów również w autach z systemem start-stop, napraw oraz diagnostyki akumulatorów. Oprócz naprawy oferujemy nowe akumulatory z dojazdem do klientów. Często zamawiający w naszym sklepie nie mają pojęcia jak zamontować i sprawdzić nowy akumulator.

Nasz personel chętnie się tym zajmie po to, aby klient miał pewność, że urządzenie działa w sposób niezawodny przez długi czas. Dodatkowo nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasza pomoc akumulatorowa obejmuje również fachowe poradnictwo w zakresie doboru, eksploatacji i dbania o akumulator. Obsługujemy klientów z miejscowości Jaworzno oraz okolic.

Każdemu klientowi zapewniamy fachową pomoc i poważne podejście do wykonywanych przez nas zleceń. Gwarantujemy szybki dojazd ze sprzętem i akumulatorami w dowolne miejsce u klienta lub na trasie. Nasze fachowe usługi są dostępne w atrakcyjnych cenach.

 

Teren naszego działania w mieście: Jaworzno (Śląskie)

Zadzwoń do nas!

Pozostałe obszary działania naszego pogotowia:

4,7/5 - (8 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta