0

Nasza firma to w istocie pogotowie akumulatorowe Tychy, bowiem oprócz sprzedażą akumulatorów zajmujemy się także ich dostawą i montażem. Działamy 7 dni w tygodniu, dlatego nie musisz już obawiać się niespodziewanych sytuacji związanych z nagłym uszkodzeniem tego elementu. Nasi fachowcy to doświadczeni pracownicy, którzy sprawnie i efektywnie wymienią każdy akumulator. Wystarczy zadzwonić, a profesjonaliści w pierwszej kolejności dobiorą najbardziej adekwatne rozwiązanie, a następnie dowiozą wybrany produkt pod wskazany adres na terenie Tychów. 

Pogotowie akumulatorowe Tychy 

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości akumulatorów, które pochodzą od znanych i cenionych producentów, jacy od lat zajmują pozycję liderów w branży. Dzięki temu każdy produkt zakupiony we współpracy z naszym sklepem, cechuje się niezawodnością i bezawaryjnością. W naszej firmie dbamy jednak o zapewnienie naszym klientom wysokiego poziomu zadowolenia i satysfakcji, dlatego nie ograniczamy się jedynie do sprzedawania akumulatorów. 

Pomoc akumulatorowa to diagnoza problemu, doradztwo podczas wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania oraz naprawa lub dostawa wybranego akumulatora i montaż. Wszystkie zamówienia dostarczamy bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres w mieście Tychy i w okolicach. 

Akumulatory Tychy z dojazdem 

to usługa dedykowana dla wymagających klientów, którzy zawsze wybierają kompleksowe rozwiązania. Usługa realizowana jest zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i dostawczych. Warty podkreślenia jest również fakt, iż nasi specjaliści wymieniają akumulatory także w pojazdach wyposażonych w innowacyjny system Start&Stop. 

Wszystkie usługi realizujemy w sposób profesjonalny. Każdy akumulator jest fabrycznie nowy, całkowicie naładowany i gotowy do pracy niemal natychmiast. Zajmujemy się także regeneracją i ładowaniem baterii. Na czas naprawy klienci otrzymują od nas akumulatory zastępcze, które mogą wykorzystywać w trakcie trwania usługi serwisowej. W strukturach naszej firmy zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowanych pracowników, którzy posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie.

Nasze pogotowie akumulatorowe Tychy funkcjonuje na rynku od wielu lat, dlatego wiemy, jakie oczekiwania mają nasi klienci i co jest dla nich istotne. Nasze sługi realizujemy 7 dni w tygodniu, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom komfortu naszym klientom. Problemy z akumulatorem to bowiem zwykle zaskakująca sytuacja, a możliwość skorzystania z pomocy niezależnie od aktualnego dnia tygodnia jest na pewno niezwykle wygodna. 

Teren naszego działania w mieście: Tychy (Śląskie)

Zadzwoń do nas!

Pozostałe obszary działania naszego pogotowia:

5/5 - (75 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta