0

Akuserwis to profesjonalne pogotowie akumulatorowe Mysłowice. Firma świadczy szeroki wachlarz usług, w ramach których zapewnia skuteczną wymianę akumulatorów. Akuserwis pracuje 7 dni w tygodniu i montuje akumulatory z dojazdem do klienta. Jeżeli w czasie podróży spotka Państwa jakiś problem z akumulatorem nasze pogotowie akumulatorowe błyskawicznie zareaguje i dostarczy Państwu nową baterię.

Pogotowie akumulatorowe Mysłowice 

Akuserwis wymieni akumulator w Państwa pojeździe tak szybko jak to możliwe. Dla naszych specjalistów to nic trudnego. Reagujemy szybko, bo zależy nam na spełnieniu Państwa oczekiwań. Wasze zadowolenie z naszych jakości świadczonych przez nas usług jest dla nas najważniejsze.

Poza dostarczeniem Państwu akumulatora, nasza pomoc akumulatorowa obejmuje również montaż akumulatora oraz uruchomienie pojazdu. Obsługujemy również auta wyposażone w system start-stop. Jeżeli w Państwa aucie akumulator ulegnie głębokiemu rozładowaniu, podładujemy go, a jeżeli będzie to uzasadnione, wyposażymy pojazd w akumulator zastępczy do czasu naprawienia  Waszej baterii.

Akuserwis oferuje Państwu całkowicie nowe akumulatory, optymalnie naładowane i gotowe do zastosowania w każdym pojedzie. Pogotowie akumulatorowe wymienia akumulatory, montuje, ładuje, dojeżdża ze sprzętem do klienta oraz zajmuje się sprzedażą baterii.

Klienci, którzy korzystają z naszych usług, mogą również liczyć na zakodowanie akumulatorów w samochodach wyposażonych w system start-stop. Dla naszych pracowników nie stanowi to najmniejszego problemu.

Akumulatory Mysłowice z dojazdem –  7 dni w tygodniu

Akuserwis to gwarancja profesjonalnego podejścia do klienta. Nasze usługi są oparte na dużej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Nasi pracownicy wykorzystują w pracy profesjonalny sprzęt i najwyższej jakości narzędzia do obsługi akumulatora. Błyskawicznie diagnozujemy problem w akumulatorze i szybko go rozwiązujemy.

W każdej chwili mogą Państwo liczyć na naszą poradę w zakresie wyboru właściwego akumulatora. Jeżeli jest potrzeba, dojedziemy pod wskazany adres sprawdzimy, podładujemy albo wymienimy Państwa akumulator.

Zespół pogotowia akumulatorowego skupia pasjonatów aut, którzy doskonale znają się na rzeczy. Nasze usługi realizujemy w różnych miastach Polski, takich jak Mysłowice, Gliwice, Świętochłowice, Tychy, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Żory, Zabrze, Mikołów, Katowice. Akumulatory dostarczamy zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych. Jakość naszych usług jest bardzo wysoka, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii w Internecie. Oferowany przez nas sprzęt akumulatorowy jest w atrakcyjnej cenie, dużo niższej niż u konkurencji. Wszystkie czynności związane z akumulatorem wykonujemy szybko i profesjonalnie. Usługę akumulatory z dojazdem do klienta realizujemy ekspresowo. Doradztwo i konsultacje to również nasz ważny obszar działania. Mogą Państwo na nas liczyć w zakresie spraw związanych z wymianą, diagnostyką i sprzedażą akumulatorów.

Teren naszego działania w mieście: Mysłowice (Śląskie)

Zadzwoń do nas!

Pozostałe obszary działania naszego pogotowia:

4,6/5 - (18 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta