0

Producent akumulatorów Bosch swoją działalność motoryzacyjną rozpoczął na terenie Niemiec, z czasem poszerzając ją na inne państwa, w tym Polskę. Dzięki temu kierowcy z Polski mogą inwestować w wydajne i niezawodne akumulatory Bosch Katowice. Urządzenia cechują się bezawaryjnością oraz obecnością nowoczesnego układu zapłonowego. Tym samym urządzenia rozruchowe spiszą się bez zarzutów nawet podczas mroźnej zimy.

Akumulatory Bosch Katowice – dla wymagających właścicieli pojazdów

Akumulator Bosch Katowice posiada bardzo dużą pojemność, niezależnie od tego, na jaki model zdecyduje się właściciel pojazdu. Klient, po zakupie, może go zamontować m.in. w samochodzie osobowym, ale też dostawczym. Producent zapewnia doskonałe parametry techniczne oferowanego sprzętu, dzięki czemu akumulatory poradzą sobie nawet na wymagających trasach. Najważniejsze jest jednak to, że wymagający odbiorcy z pewnością zaspokoją podstawowe oczekiwania, ponieważ do wyboru mają kilka różnych serii.

Jednym z polecanych rozwiązań są akumulatory z serii Bosch S3. Okazują się niezawodne nawet w nieco górzystym terenie. Posiadacze takich urządzeń nie będą mieli problemów z odpaleniem silnika w użytkowanym samochodzie. Tym samym zawsze dojedzie się we wskazane miejsce. Akumulatory Bosch Katowice serii S3 są dodatkowo stosunkowo tanie. Kolejną propozycją są urządzenia S4 Silver, które zapewniają płynną pracę akumulatora nawet podczas rzęsistych opadów deszczu. Seria S5 Silver Plus sprawdzi się w samochodach, w których zamontowano silnik Diesla. W ofercie zainteresowani znajdą również serię S5 EFB (przeznaczone do pojazdów z systemami Start-Stop) oraz S5 AGM (dedykowane dla systemów odzyskujących energię).

Akumulatory Bosch – niezawodne przez cały rok

Akumulator Bosch Katowice nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei praktycznie przez cały rok, dlatego idealnie poradzi sobie zarówno z niskimi temperaturami, jak i tymi bardzo wysokimi. Istotne jest to, że urządzenia są odporne na:

  • samowyładowania,
  • głębokie rozładowania,
  • wilgoć i opady śniegu,
  • uszkodzenia mechaniczne.

Korzystanie z nich sprawi, że poruszanie się własnym pojazdem będzie bardzo przyjemnym przeżyciem, o każdej porze roku. Akumulatory Bosch Katowice dostarczą do każdego podzespołu optymalną ilość prądu, dlatego śmiało można je stosować w pojazdach z bardzo bogatym wyposażeniem.

Akumulator Bosch – wysoka wartość prądu rozruchowego

Akumulator Bosch Katowice zapewnia zainteresowanym posiadaczom pojazdów bardzo wysoką wartość prądu rozruchowego, nawet w sytuacjach, gdy ma się styczność z zimnym silnikiem. Najważniejszą informacją dla kierowców jest to, że akumulator pozwoli na bezproblemowe ruszenie z miejsca nawet w wysokich górach, gdzie w nocy panują bardzo mroźne warunki. Akumulatorom Bosch z pewnością nie zdołają zagrozić, ponieważ są na nie odporne. Na uwagę zasługuje również ich szczelność, wzmożona wytrzymałość oraz łatwy montaż i przenoszenie. Zapewniają niezwykle stabilną i niezachwianą pracę nawet w zmiennych warunkach pogodowych. 

4,5/5 - (11 votes)

Zobacz także