0

Prawie 100 lat tradycji sprawia, że Akumulatory Trojan Katowice jest gwarancją niezawodności wysokiej klasy akumulatorów. Czerpiąc z tego doświadczenia marka Trojan oferuje klientom na całym świecie najwyższą jakość i pełne zadowolenie z każdego zakupionego akumulatora. Teraz z możliwości jej produktów każdy klient skorzystać może także w Katowicach, kupując akumulatory w sklepie akustrefa.pl.

Akumulatory Trojan Katowice – najnowocześniejsza technologia

Marka Trojan od lat stawia na zastosowanie w produkcji najnowszych rozwiązań technologicznych, które wyznaczają trendy w całej branży. Od czasu gdy w latach 80. ubiegłego wieku stworzony został niezwykle wydajny separator maksymalnie wydłużający żywotność akumulatora, przez kolejne lata technologia ta była rozwijana i udoskonalana. Dziś efektem tych prac są niezwykle wydajne baterie trakcyjne, używane na całym świecie zarówno w samochodach, jak i maszynach użytkowych, ale także kamperach i łodziach. Tak wielu zadowolonych klientów nie może się mylić. Akumulatory Trojan Katowice to szansa nabycia na Górnym Śląsku akumulatorów najwyższej klasy, które sprawdzą się w każdym pojeździe i będą długo niezawodnie służyć kierowcom.

Od 1993 roku charakterystyczny kolor produktów firmy Trojan jest chroniony prawnie, co zapewnia im unikalną rozpoznawalność pośród innych i sprawia, że nie mogą zostać pomylone z innymi. Ale ich wyjątkowość polega również na szczególnej wydajności i żywotności. Szeroki wybór dostępnych w naszym sklepie modeli sprawia, że każdy akumulator Katowice można dobrać w odpowiedni sposób do własnych potrzeb. Wszystkie produkty są wynikiem zaawansowanych prac technologicznych prowadzonych od lat 90. XX wieku w specjalistycznym centrum badawczym, co daje pewność uzyskania najlepszej możliwej jakości.

Bezobsługowe akumulatory Trojan w sklepie w Katowicach

Akumulatory Trojan zaliczają się do grupy baterii tzw. głębokiego rozładowania, co sprawia, że odznaczają się wysokim stopniem odporności i wytrzymałością na obciążenia wynikające nawet z bardzo intensywnej, długotrwałej pracy. W sklepie akustrefa.pl w Katowicach można je nabyć od ręki i w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy w naszym sklepie całą gamę urządzeń akumulatorowych do wyboru. Jeśli chodzi o akumulatory Trojan Katowice są właściwym miejscem, by dokonać zakupu.

W ofercie sklepu akustrefa.pl w Katowicach znajdują się baterie przeznaczone dla różnych pojazdów i maszyn, w tym także produkty z serii OverDrive AGM dla samochodów ciężarowych. W sprzedaży są akumulatory bezobsługowe, wykonane w najnowocześniejszych technologiach: żelowej i AGM z zastosowaniem specjalnej maty z włókna szklanego. Dzięki rezygnacji z płynnego stanu obecnego w akumulatorach elektrolitu są one w pełni bezpieczne dla pojazdu i nie grożą wyciekiem. Bezobsługowy akumulator Trojan Katowice pozwala kierowcy przez dłuższy czas nie martwić się o swój samochód. Specjaliści ze sklepu AkuSerwis w Katowicach potwierdzają wysoką jakość, żywotność i bezawaryjność akumulatorów marki Trojan.

4,8/5 - (19 votes)

Zobacz także