0

Akumulatory Vpro Katowice użytkowane są w wielu różnych miejscach, przede wszystkim w pojazdach użytkowych, ale też przemysłowych i systemach awaryjnych. Decyzję w tym zakresie podejmuje sam klient, który wie najlepiej, na jakim konkretnie modelu mu zależy. Do wyboru jest tak wiele rozmaitych produktów, że w niektórych sytuacjach przydatna może okazać się porada sprzedawcy. Tym samym dobierze się akumulator o odpowiedniej pojemności, mocy rozruchowej, który dodatkowo będzie odporny na głębokie rozładowania.

Akumulatory Vpro Katowice – możliwość ładowania buforowego i pracy cyklicznej

Akumulator Vpro Katowice cechują się możliwością ładowania buforowego. Na uwagę zasługuje również to, iż można z nich korzystać podczas pracy cyklicznej. To istotna informacja dla bardziej wymagających klientów. Urządzenia rozruchowe Vpro montowane są w:

  • systemach automatyki,
  • systemach UPS,
  • instalacjach solarnych,
  • przetwornicach napięcia.

Jak widać każdy klient ma w tym zakresie uniwersalny wybór, zależnie od tego, gdzie chce zamontować zakupiony akumulator. W każdym z wyżej wymienionych przypadków otrzymuje się gwarancje niskiej ceny.

Akumulatory Vpro – odprowadzanie nadmiaru gazu na zewnątrz

Vpro Katowice został stworzony w bardzo nowoczesny sposób, ponieważ bez problemów odprowadza nadmiar gazu na zewnątrz urządzenia rozruchowego. Dzięki temu wewnątrz sprzętu panuje odpowiednie ciśnienie, nie występują żadne przegrzania, przeciążenia oraz wybuchy. To bardzo ważne, ponieważ tym samym Vpro zapewniają stuprocentowe bezpieczeństwo oraz niezawodność w każdych warunkach pogodowych, nawet podczas wielogodzinnych tras. Obudowa akumulatorów Vpro stworzona jest ze specjalistycznych materiałów, konkretnie z elementów typu ABS. Ogniwa wchodzące w skład urządzeń wykonano natomiast z miedzi. Obudowa jest bardzo solidna oraz szczelna, a więc nie trzeba martwić się tym, iż elektrolit samoczynnie się z niej wydostanie.

Akumulator Vpro – zapobieganie uszkodzeniom mechanicznym

Każdy dostępny akumulator Vpro Katowice posiada różnorodne zabezpieczenia, dzięki czemu chroni się je przed rozmaitymi uszkodzeniami mechanicznymi. To ciekawostka, ponieważ nie wszystkie akumulatory na rynku motoryzacyjnym posiadają takie zabezpieczenia. Akumulatory można z powodzeniem użytkować w kasach fiskalnych, w systemach kontroli dostępu, zabawkach elektrycznych, telewizji przemysłowej czy też w instalacjach fotowoltaicznych. Zyskuje się pod tym kątem bardzo szerokie pole manewru, a więc Vpro są bardzo przemyślaną i niezwykle opłacalną inwestycją. Na uwagę zasługuje to, że akumulatory pracują bez problemów w temperaturach minusowych, ale też wtedy gdy dochodzą one do 25-35 stopni Celsjusza. Vpro Katowice, korzystający z nowoczesnych technologii, nikogo nie zawiedzie. Warto ulokować go w swoim samochodzie, gdy ktoś planuje nieco dłuższą podróż autem i chce mieć pewność, że silnik zostanie uruchomiony nawet wtedy, gdy pogoda na dworze nie będzie nikogo rozpieszczała. 

 

4,7/5 - (18 votes)

Zobacz także