0

Akumulatory żelowe Katowice  zadziwiają użytkowników swoją uniwersalnością, ponieważ są w stanie zasilić wszelkie urządzenia, łodzie oraz kampery, zależnie od tego, jakie potrzeby mają kolejni użytkownicy. Zastosowanie elektrolitu żelowego to bardzo innowacyjna metoda, która jednak sprawdza się w zdecydowanej większości przypadków. Żelowa konstrukcja sprawia, że akumulatory radzą sobie z głębokimi wyładowaniami, szybciej się je ładuje, a dodatkowo można je bardzo intensywnie użytkować. Ich następnym atutem są doskonałe parametry techniczne. Akumulatory nie rozczarowują nawet przy ekstremalnych warunkach pogodowych.

Akumulatory żelowe Katowice 

Akumulator żelowy przeznaczony jest dla zróżnicowanych odbiorców, ponieważ można z niego nie korzystać przez bardzo długi czas, bez obawy o to, że utraci swoje właściwości. Takie akumulatory cechują się również:

  • wysokim poziomem bezpieczeństwa,
  • tym, iż są bezobsługowe,
  • czystością,
  • wysoką odpornością na wszelkie przechyły, ale też wibracje i wstrząsy,
  • możliwością montażu bocznego.

Katowice to miasto, do którego warto się udać po zakup tego typu akumulatorów, jeśli chce się nimi zasilić poszczególne urządzenia czy też łódź elektryczną i kamper. Zainteresowani dobiorą dla siebie urządzenia pochodzące od najlepszych producentów na rynku, które nie będą zbyt drogie, za to zaskoczą swoją długą żywotnością. Akumulatory żelowe Katowice posiadają specjalny system odpowietrzania VRLA. Dodatkowo są odpowiednio zabezpieczone przed wszelkimi wyciekami, ale też iskrzeniem. Ich obsługa nie będzie trudnością nawet w przypadku mało doświadczonych osób, które kupują dopiero swój pierwszy akumulator, służący do zasilania urządzeń. Można go stosować m.in. na łodziach, kamperach, zasilaniu awaryjnym itp.

Exide ES – dla małej elektroniki i zasilania awaryjnego

Uniwersalność akumulatorów żelowych bierze się głównie stąd, iż są one przeznaczone zarówno dla małej elektroniki, ale też do zasilania innowacyjnych systemów awaryjnych. Żelowe akumulatory zapewniają nieprzerwane zasilanie, dlatego jest to bardzo bezpieczna metoda, stosowana przez coraz większą grupę odbiorców. Niesie to za sobą ogromne korzyści. Korzystanie z takich akumulatorów oznacza zwiększony komfort podróżowania, ale też ciągły i bardzo wysoki pobór mocy. Jak widać wyraźnie warto otworzyć się na wersję żelową i zastosować ją w wybranych urządzeniach i systemach awaryjnych. Z pewnością osoby, które raz się na to zdecydują, będą polecać takie rozwiązanie swoim bliskim znajomym.

 

Akumulator-EXIDE-Equipment-GEL-80Ah-540A-ES900

 

Kolejną informacją związaną z użytkowaniem akumulatorów żelowych jest ich dowolna lokalizacja, nie ma problemów z montowaniem tego typu sprzętów w kabinach. Wszystko zależy od tego, gdzie się je chce umieścić i czego będzie się od nich oczekiwało. Udając się jednak do sklepu z akumulatorami niezdecydowane osoby szybko rozwieją swoje wątpliwości i dokonają solidnego wyboru, którego nie będą żałować. Wybór takiego sprzętu oznacza sporą oszczędność miejsca na akumulator (sięgającą nawet do 30 procent), więc jak widać wyraźnie ma to wiele zalet, na różnych płaszczyznach. 

4,9/5 - (18 votes)

Zobacz także