0

VOLT Polska – to marka rozpoznawalna w Polsce i za granicą. Firma od ponad dekady znana jest na rynku akumulatorowym. Akumulatory Volt Polska – to marka kojarząca się z akumulatorami bezobsługowymi, które są niezawodne, sprawdzone, wydajne, a przede wszystkim profesjonalnie wykonane, według najnowszej technologii. Volt Polska działa kompleksowo – zajmuje się produkcją baterii, projektuje i uczestniczy w dystrybucji produktów na rynek polski i rynki zagraniczne. Firma produkuje jeszcze inne urządzenia z dziedziny zasilania, jak zasilacze awaryjne, reduktory napięcia, przetwornice, konwertory, zasilacze do laptopów oraz prostowniki.

Volt Polska to szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, którymi firma zdobyła sobie uznanie szerokiej grupy klientów. Z oferty firmy korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, firmy, instyguje i inne podmioty poszukujące niezawodnych systemów zasilania. Akumulatory Volt Polska to produkty z przyszłością. W ofercie firmy na bieżąco pojawia się wiele nowości, które spełniają najwyższe oczekiwania klientów (panele solarne, piece CO, regulatory solarne i inne).

Akumulatory w ofercie Volt Polska

Volt Polska

Pośród wielu typów akumulatorów bezobsługowych na uwagę zasługuje co najmniej kilka z nich.

Akumulatory bezobsługowe DEEP CYCLE VPRO SOLAR to baterie, które wykorzystują w swojej pracy technikę samoregulacji zaworów bezpieczeństwa i rekombinacji gazów. Akumulator tego typu jest szczelny, nie ma zagrożenia wycieku elektrolitu w procesie ładowania i rozładowywania baterii w przypadku, gdy dojdzie do zbyt dużego nagromadzenia się gazów. DEEP CYCLE VPRO SOLAR wyposażone są w specjalne płyty ołowiowe zwiększające możliwości baterii – większą liczbę cykli i głębsze rozładowanie. Akumulatory SOLAR  posiadają różną pojemność: 110Ah, 160Ah, 220 Ah i 260Ah.

Akumulatory bezobsługowe GEL VPRO to akumulatory żelowe, które oparte są na technice samoregulowania się zaworów oraz procesie żelowania elektrolitu podczas ładowania baterii. Elektrolit posiada konsystencję gęstego krzemionkowego żelu. Zaletą tego typu akumulatorów w przeciwieństwie do kwasowych baterii AGM jest o wiele większa liczba cyklów pracy oraz pojemność, są odporne na wstrząsy i wahania temperatur. Akumulatory żelowe mają niski ubytek energii i zachowują wysokie parametry pracy nawet przy głębokim rozładowaniu.

Akumulatory Volt Polska Gel posiadają długą żywotność – nawet 10 lat. Podobnie jak akumulatory SOLAR dostępne są modele o różnej pojemności, od 110Ah do 260Ah.

W ofercie Volt Polska jest wiele różnych modeli akumulatorów żelowych i innych. Wszystkie modele są szczegółowo opisane na stronie internetowej. W razie pytań, jeżeli chcecie się Państwo dowiedzieć więcej, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu i adresem internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych akumulatorów bezobsługowych.

5/5 - (4 votes)

Zobacz także