0

Marka Moretti to właściwe rozwiązanie dla wszystkich zmotoryzowanych osób, które poszukują dla siebie wysokiej jakości akumulatorów motocyklowych. Co najważniejsze marka stawia na innowacyjne rozwiązania, tworzone zgodnie z obowiązującymi wymogami jakościowymi. Ponadto na uwagę zasługuje bezpieczeństwo oferowanych produktów oraz ich różnorodność.

Akumulatory Moretti znajdują zastosowanie w wielu nowoczesnych motocyklach, w tym w produktach takich marek jak: Honda, Junak, Kawasaki czy też BMW, Yamaha i Suzuki. Dodatkowo można je spotkać w skuterach należących do wiodących producentów na świecie, w tym Peugeot oraz Zipp.

Akumulatory Moretti – podstawowe produkty dla klientów 

Ładowarki motocyklowe

Akumulatory motocyklowe (Kup online >> tutaj) Moretti I-GEL można podzielić na cztery podstawowe wersje:

  • AGM – cechują się posiadaniem doskonałych parametrów technicznych oraz znacznie wydłużoną żywotnością. Dzięki temu znajdują uznanie w najlepszych motocyklach na rynku. Ich ogromną zaletą jest to, iż można je montować pod dowolnie wybranym kątem. Jednocześnie nie trzeba obawiać się przy tym o wyciek elektrolitu, ponieważ akumulator jest przed tym zabezpieczony. Wewnątrz akumulatora znajdują się różnorodne elementy, które zostały wykonane ze szklanych włókien,
  • AGM z wyświetlaczem LCD – to bardzo nowoczesna opcja na polskim rynku motoryzacyjnym, która spodobała się wielu wymagającym odbiorcom. Dzięki takim wyświetlaczom zainteresowani mogą bez problemów kontrolować pracę swojego akumulatora i w razie potrzeby szybko reagować. Akumulatory z LCD pozwalają użytkownikom na bardzo swobodny odczyt danych. Tym samym w razie jakichś nieprawidłowości klienci dowiadują się o tym natychmiastowo. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób znacząco wydłuża się pracę danej baterii. Nic dziwnego, że takie akumulatory są coraz chętniej montowane w motocyklach,
  • żelowe – do kwasu dodawany jest w tym przypadku specjalny dodatek, mianowicie jest to krzemionka. Dzięki temu akumulatory I-GEL można ustawiać pod kątem 90 stopni. Takie akumulatory Moretti są bardzo odporne na zjawisko głębokich wyladowań, dzięki czemu radzą sobie w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Sprawdzą się zwłaszcza w zaawansowanych technologicznie motocyklach,
  • kwasowo-ołowiowe – najtańsza opcja na rynku, jednak nie najmniej skuteczna, dlatego warto wziąć takie akumulatory pod lupę, gdy będzie się szukało odpowiednich do swojego motocykla. Elektrolit należy w nich uzupełniać samodzielnie, więc może to stanowić swego rodzaju obciążenie jednak jest to bardzo korzystna propozycja.
Akumulatory I-GEL z lCD - Moretti Katowice

Akumulatory I-GEL z lCD – Moretti Katowice

Jeśli ktoś chce wybrać nowoczesne rozwiązania dla motocyklistów warto zdecydować się na akumulatory z LCD. To znaczne ułatwienie dla mniej doświadczonych odbiorców. W innym przypadku sprawdzą się wszystkie dostępne akumulatory Moretti I-GEL.

Dlaczego warto zainwestować w akumulatory Moretti I-GEL?

Zainwestowanie w akumulatory I-GEL ma bardzo duży sens, ponieważ nadają się one praktycznie do każdego modelu motocykla lub skutera. Jeśli ktoś nie wyobraża sobie życia bez takich maszyn, powinien jak najprędzej zdecydować się na zainwestowanie swoich pieniędzy w tak nowoczesny i wydajny sprzęt. 

Co najważniejsze klienci mają do wyboru cztery podstawowe wersje akumulatorów motocyklowych Moretti, więc nie ma mowy o tym, że nie znajdzie się dla siebie i bliskich właściwego produktu w bardzo dobrej cenie. Modele z wyswietlaczami LCD proponowane są wszystkim tym osobom, które chcą mieć pełną kontrolę nad swoim akumulatorem i nie chcą wymieniać go po kilku miesiącach intensywnego użytkowania.

4,7/5 - (6 votes)

Zobacz także