0

Użytkownicy pojazdów, maszyn oraz urządzeń zasilanych prądem muszą co jakiś czas rozważyć wymianę akumulatora. Jego okres eksploatacji oraz czynniki zewnętrzne mogą dać się we znaki, na przykład, problemami z odpaleniem samochodu czy trudnościami w zasileniu wszystkich podzespołów. Duża oferta rynku nie ułatwia wyboru dobrej i solidnej marki. Hurtownia Akba, zlokalizowana w centralnej Polsce, oferuje Państwu akumulatory marki VOLT Batterien. Ta rodzima firma daje nam możliwość wybrania idealnie pasującej baterii do naszego sprzętu. Oto flagowe produkty polskiego producenta:

1. Linia Truck HD przeznaczona dla pojazdów oraz maszyn pracujących w wyjątkowo ciężkich warunkach. Charakteryzuje się łatwiejszym rozruchem oraz możliwością dłuższego przechowania bez utraty potencjału energetycznego.

2. VOLT Professional to akumulatory dla profesjonalistów. Wyposażone w system bezobsługowy oraz przeciwwybuchowy pozwalają na pracę w najbardziej wymagających warunkach. Idealne dla maszyn budowlanych.

3. Akumulatory VOLT Agro z podwyższoną mocą rozruchową dla osób, które posiadają w swoim pojeździe większą ilość gadżetów. Ich zasilenie baterią o przedłużonej żywotności to pewność długotrwałego działania.

4. VOLT Marine jest produktem o podwójnej płycie, która przeciwdziała korozji. Dodatkowa ochrona przed wilgocią zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Bateria jest przeznaczona do głębokich wyładowań. Kiedy inne ogniwa słabną, akumulatory Marine pozostają w bardzo dobrej kondycji.

5. Dual Energy to prawdziwa elektrownia energii elektrycznej. Zwiększony poziom rozruchu i przeznaczenie do zasilania nie jednego, a nawet kilku urządzeń w jednym czasie. Baterie przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. 

6. VOLT High Performance to akumulatory dedykowane do pracy w bardzo ekstremalnych warunkach klimatycznych, kiedy temperatura otoczenia nienaturalnie spada. Ten rodzaj baterii stosowany jest przez producentów pojazdów jako pierwsze ogniwo montowane w samochodach. Czerwony kolor obudowy zobowiązuje do zawodowej i pewnej pracy przez cały okres przedłużonej żywotności akumulatora.

7. Silver Premium wyposażony w technologię Silver Eye- wskaźnik naładowania. Daje pewność, że nie zostanie odłączony przedwcześnie od prostownika. Użytkownik na bieżąco może kontrolować stopień eksploatacji akumulatora i uniknąć niemiłych konsekwencji jego zużycia. Idealne dla pojazdów wyposażonych w technologię START/STOP.

8. VOLT EFB dedykowane dla pojazdów z dużą liczbą odbiorników prądu. Charakteryzują się dodatkiem węglowym oraz dużym poziomem bezpieczeństwa. Dodatnia elektroda wyposażona jest w dodatkową membranę semi- syntetyczną. Wszytko to zapewni stabilność pracy w najbardziej wymagających warunkach.

Wskazane modele akumulatorów VOLT są zbudowane z najwyższej jakości komponentów. Producent, chcąc zapewnić pełnię bezpieczeństwa, korzysta z technologii wapniowej typu CA/CA. Korzystając z usług hurtowni akumulatorów Akba, nasi doradcy pomogą w najlepszym wyborze baterii dostosowanej do potrzeb użytkownika oraz jej przeznaczenia. Dajemy możliwość także diagnozowania, serwisowania oraz utylizacji zużytych akumulatorów.

4,6/5 - (11 votes)

Zobacz także