0

Wybór akumulatora to trudne zadanie dla każdego kierowcy. Dobór baterii dostosowanej do potrzeb samochodu bywa problematyczny. Co ciekawe, jedną z najnowszych propozycji na rynku jest oferta skierowana pd producenta Megatex. To akumulatory Amega Katowice pochodzące z Ukrainy, które już niedługo będą bardzo znane w Polsce.

Akumulatory AMEGA Katowice — Gwarancja najwyższej jakości i korzystnej ceny

Do głównych cech rozpoznawczych marki Megatex oferującej akumulatory AMEGA zaliczyć można 30 lat doświadczenia, bogatą ofertę, która dostosowana jest do indywidualnych potrzeb konsumenta oraz najwyższe standardy obsługi partnerów biznesowych. Wszystko to sprawia, że marka ta na Ukrainie zyskała ogromną popularność.

Co prawda marka Megatex pierwotnie zajmowała się przetopem ołowiu dla innych producentów, jednak od 2002 roku tworzy akumulatory, a działalność firmy obejmuje także utylizację baterii. Firma weszła właśnie na Polski rynek. Co ciekawe, do tej pory była reprezentowana wyłącznie przez jednego przedstawiciela. W 2004 roku nastąpił jednak przełom w produkcji firmy. Rozpoczęto produkować akumulatory AMEGA.

To był prawdziwy strzał w 10, gdyż obecnie każdego roku sprzedaje się około 3 mln akumulatorów marki AMEGA. Akumulatory AMEGA Katowice to firma, która już za kilka lat zgodnie z prognozami wyprze czołowych liderów w produkcji i sprzedaży akumulatorów do samochodów oraz maszyn. To szansa na zmianę polskiego rynku, na którym możliwy będzie zakup dobrej jakości akumulatora w niskiej cenie. 

Oferta producenta

  • Akumulatory M3

Akumulatory AMEGA M3 to najbardziej podstawowe baterie, jakie dostępne są w ofercie klienta. Dedykowane do prostych pojazdów o niskim zapotrzebowaniu na moc rozruchową oraz o stosunkowo ubogim wyposażeniu. Można powiedzieć, że wariant ten dedykowany jest pojazdom o starszych rocznikach. Bez wątpienia przez wiele lat będzie mógł być jednak wykorzystywany przez kierowcę nawet w trudnych warunkach.

Amega M3

Amega M3 typoszereg

 

  • Akumulatory M5

Akumulatory AMEGA M5 to średnia klasa akumulatorów proponowana przez markę. Dedykowana samochodom o średnim zapotrzebowaniu na moc rozruchową oraz o średniej klasy wyposażeniu. Można powiedzieć, że akumulatory M5 stały się bestsellerami sprzedażowymi na rynku Ukraińskim, gdyż wariant ten dopasowany jest do większości pojazdów, jakimi obecnie przemieszczają się mieszkańcy tego Państwa. 

 

Amega M5

Amega M5 typoszereg

 

  • Akumulatory M7

To propozycja klasy premium. Akumulatory dedykowane samochodom o dużym zapotrzebowaniu na moc rozruchową i dużą pojemność akumulatora. Świetnie sprawdzą się w przypadku bogatego wyposażenia auta oraz dużej pojemności. To propozycja skierowana do klientów, którym zależy na najwyższej jakości baterii w samochodzie. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że akumulator ten przez wiele lat może być wykorzystywany nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. 

 

Amega M7

Amega M7 typoszereg

 

  • Akumulatory EFB

To baterie dedykowane pojazdom o wysokim zapotrzebowaniu na moc rozruchową oraz tym wyposażonych w system start stop. Wariant, który bez wątpienia zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którym zależy na najwyższej jakość baterii w korzystnej cenie. Amega EFB charakteryzuje się zwiększona żywotnością i trwałością cykliczną; nawet trzykrotnie dłuższa niż w akumulatorach standardowych.

Amega EFB typoszereg

Amega EFB typoszereg

Dlaczego warto kupić akumulatory AMEGA?

  • Najwyższa jakość akumulatorów,
  • gwarancja najniższe ceny,
  • profesjonalna obsługa techniczna i pomoc w doborze baterii,
  • najwyższa wytrzymałość akumulatora (praca nawet w przypadku trudnych warunków zewnętrznych). 
4,5/5 - (17 votes)

Zobacz także