0

Akumulatory Viking Katowice są doskonale znane w różnych zakątkach Polski. Dzielą się na dwie podstawowe wersje: Silver oraz Bronze. Każdy użytkownik może dobrać dla siebie idealny model akumulatora, który można później umieścić we własnym samochodzie lub też innym pojeździe. Akumulatory sprawdzają się nie tylko w samochodach, które użytkowane są na co dzień, ale też w tych prowadzonych przez kierowców zawodowych. W związku z tym można z nich korzystać praktycznie w każdym możliwym terenie.

Akumulatory Viking Katowice 

Akumulatory Viking Katowice potrafią poradzić sobie z ekstremalnymi warunkami pogodowymi. To istotne, ponieważ często podróże samochodowe przytrafiają się w okresie bardzo srogich zim, a co za tym idzie kierowcy oczekują od akumulatorów, iż dostarczą do silnika odpowiednie prądy rozruchowe. Ich wartość nie może być zbyt niska, lecz w przypadku akumulatorów Viking absolutnie nie trzeba się o to obawiać. Są niezawodne i bardzo bezpieczne.

Płyty ujemne oraz dodatnie, które znajdują się w poszczególnych akumulatorach wykonane są z najlepszych materiałów, zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami. Dzięki temu akumulatory mogą być użytkowane przez bardzo długi czas.

Akumulatory Viking – dostarczenie prądu do każdego odbiornika

Akumulator Viking Katowice zadba o to, aby dostarczyć prąd do każdego odbiornika, który znajduje się w pojeździe. To bardzo istotne, ponieważ w ten sposób akumulatory mogą być z powodzeniem użytkowane w pojazdach z bogatym wyposażeniem. Niezwykle ważne jest jednak to, iż akumulatory Viking Katowice gwarantują dostarczanie energii o dodatnim bilansie energetycznym. Akumulatory dostępne są w dobrych cenach, poza tym zainteresowani mogą przeznaczyć środki na różnorodne modele, zgodnie ze swoimi potrzebami. Ponadto akumulator Viking Katowice nie będzie zużywał sporych ilości wody oraz elektrolitu. Nie trzeba go przez cały czas kontrolować, jest bezobsługowy. Z racji tego przyda się wszystkim tym osobom, które dużo czasu spędzają poza swoim domem.

Akumulator Viking – niskie samowyładowania

Akumulatory Viking Katowice zapewniają użytkownikom bardzo niskie samowyładowania. Oprócz tego nie trzeba ich okresowo doładowywać. Najważniejsze jest to, że sprzęt poradzi sobie zarówno z wysokimi, jak i niskimi temperaturami. Z takimi akumulatorami można pokonywać przynajmniej kilkaset kilometrów dziennie lub kilka tysięcy kilometrów tygodniowo. To klient decyduje o tym, który akumulator Viking Katowice sprawdzi się w jego pojeździe lub maszynie budowlanej. Do zalet takich akumulatorów można zaliczyć:

  • korzystne parametry rozruchowe,
  • odporność na szkodliwe działanie korozji,
  • umiejętność radzenia sobie w pojazdach z podwyższonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Jak widać marka Viking spisze się doskonale praktycznie w każdym pojeździe, więc warto jej zaufać i zdecydować się na taki produkt rozruchowy, a nie będzie się tego żałowało. Sprzęt posiada bardzo solidną obudowę, która jest wzmocniona i bardzo szczelna. 

Kup akumulator Viking w naszym sklepie internetowym >> Akumulatory Viking <<

3,8/5 - (13 votes)

Zobacz także