0

Akumulatory motocyklowe Katowice –  większość z nas nie docenia pracy jaką wykonuje dla nas nasz akumulator, ale to wszystko do czasu… do czasu, aż którego dnia motocykl nie odpali. W takiej sytuacji musimy rozważyć kupno nowego. Akumulator odpowiada za zbieranie energii elektrycznej w naszym motocyklu. Bateria, która gromadzi energię w trakcie jazdy, w konstrukcjach rozbudowanych, jest źródłem prądu, jaki potrzebują świece zapłonowe, kierunkowskazy czy lampki. Akumulator stanowi wsparcie dla alternatora, który przy rozbudowanych urządzeniach elektrycznych sam nie dałby rady wytworzyć potrzebnej ilości prądu. Rynek akumulatorów proponuje dwa rodzaje urządzeń, obsługowe oraz bezobsługowe. Dokonując wyboru musimy przyjrzeć się ich zaletom i wybrać taki, który dla nas będzie najlepszy.

Akumulator motocyklowy Katowice bezobsługowe

Akumulatory motocyklowe Katowice wykonane w wersji niewymagającej dodatkowej obsługi, wyróżniają się tym, że ładowanie ich konieczne jest tylko co jakiś czas. Nie wymagają także stałego sprawdzania ich stanu technicznego. Ten rodzaj akumulatora zbudowany jest ze specjalnie wykonanych włókien, absorbujących prąd, w momencie, kiedy jest go w nadmiarze. Tym sposobem zachowują elektrolit w środku akumulatora. Akumulatory motocyklowe Katowice przetestowano na różnych rodzajach tras:

  • w mieście
  • w terenie
  • podczas rajdów motocyklowych.

W wyniku tych testów sprawdzono dokładnie, że znajdują zastosowanie we wszystkich warunkach. Wyróżniają się także bardzo łatwym sposobem montażu. Zapraszamy do odwiedzenia strony https://katowice-akumulatory.pl/, gdzie zmieszczona jest pełna oferta akumulatorów sklepu Akustrefa. Można tam znaleźć akumulatory do motocykli wykonane w technologiach AGM oraz Gel. Proponowane modele cechują się bardzo dużą wydajnością, dlatego będą idealne na dłuższe trasy. Oferta Akumulator motocyklowy Katowice proponuje sprzęt najlepszych marek takich jak: Varta, Bosch, Exide, Banner, Yakusa. W obecnych czasach,  dzięki dużej konkurencji na rynku producenci prześcigają się w jakości oraz trwałości swoich wyrobów, dzięki temu najwięksi eksperci polecają ich montaż w motocyklach.

Akumulatory motocyklowe Katowice obsługowe

Drugim rodzajem akumulatorów, są akumulatory obsługowe. Urządzenia te są wysoko cenione przez posiadaczy motocykli, ze względu na swoje liczne zalety. Sklep Akustrefa Katowice posiada szeroki wybór akumulatorów obsługowych, najlepszych producentów:

  • Bosch,
  • Banner,
  • Bpower
  • Yuasa,

Cena akumulatora uzależniona jest od konkretnego modelu oraz jego pojemności, lecz sklep Akustrefa w Katowicach, dbając o swoich klientów proponuje,  baterie rozruchowe w najlepszych, korzystnych dla klienta cenach. Akumulator motocyklowy Katowice wymagające obsługi, wymagają od czasu do czasu kontroli i sprawdzenia ich działania by nigdy nie zawiodły nas podczas trasy. Wraz z biegiem czasu coraz mniej klientów zakupuje ten rodzaj akumulatorów. Zjawisko to nie występuje ze względu na ich słabą jakość, spowodowane jest jednak nieco wyższa od tych bezobsługowych ceną.

Akumulatory motocyklowe w Katowicach warto zakupić w sklepie Akustrefa w Katowicach, gdzie fachowy personel pomoże w wyborze najlepiej pasującego akumulatora do naszego motocykla. Zapraszamy na zakupy!

Kup online >>

4,7/5 - (25 votes)

Zobacz także