0

Ładowarki Victron Katowice od lat należy do najlepszych na rynku producentów ładowarek do akumulatorów, które pozwalają nawet ożywić całkowicie rozładowane akumulatory. Szeroką gamę profesjonalnych i bezpiecznych ładowarek Victron Energy można nabyć w sklepie akustrefa.pl w Katowicach.

Nowoczesne ładowarki Victron Katowice

Victron Energy oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które pozwalają na inteligentne ładowanie każdej baterii nie tylko w pojazdach silnikowych, ale także urządzeniach warsztatowych. Dzięki nim szybko można dostarczyć energię akumulatorom zainstalowanym między innymi w klasycznych samochodach osobowych, ale także w kamperach, pojazdach ciężarowych, motocyklach, łodziach i innych. Prostownik Victron Katowice posiadają inteligentne systemy ładowania wielostopniowego, dzięki czemu uzyskują najlepszą wydajność każdego akumulatora, a jednocześnie zapewniają mu odpowiednią moc i najdłuższą możliwą żywotność.

Każda dostępna w sklepie akustrefa.pl ładowarka Victron Energy Katowice jest w pełni bezpieczna dla akumulatora i dla otoczenia dzięki wbudowanym zabezpieczeniom zapobiegającym przegrzaniu. Po przekroczeniu określonej temperatury redukowany jest dopływ prądu, przy utrzymaniu prawidłowego działania urządzenia, co chroni przed uszkodzeniem akumulatora. Ładowarki posiadają także zaciski i specjalne końcówki ułatwiające skuteczne podłączanie akumulatora do ładowania. W razie potrzeby akumulator może być podłączony na stałe.

Regeneracja niesprawnych akumulatorów – ładowarki Victron Energy w Katowicach

Dla klientów poszukujących ładowarki Victron Katowice są odpowiednim miejscem do dokonania zakupu. Szeroka oferta naszego sklepu akustrefa.pl sprawi, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Dzięki wysokiej klasy nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym produkty marki Victron Energy wyróżniają się również tym, że dają możliwość regeneracji akumulatorów całkowicie rozładowanych, uważanych za niesprawne. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych ładowarek, marka Victron Energy daje możliwość naładowania takich baterii dzięki dostarczeniu w pierwszej fazie ładowania prądu o niskim natężeniu. Celem takiego działania jest wytworzenie wystarczającego napięcia pomiędzy biegunami akumulatora. Po jego uzyskaniu odbywa się normalne ładowanie urządzenia. Takiej możliwości nie daje większość ładowarek z zabezpieczeniem odwrotnej polaryzacji.

Każda ładowarka Victron Energy Katowice pozwala na ekonomiczne wykorzystywanie prądu i jest bardziej przyjazna dla środowiska. Te produkty emitują znacznie mniej ciepła niż urządzenia konkurencyjne, a po całkowitym naładowaniu akumulatora zużycie prądu spada do o wiele niższego poziomu niż w przypadku innych marek. Znacznym ułatwieniem kontroli stanu naładowania baterii jest wbudowane łącze Bluetooth i aplikacja VictronConnect, za pośrednictwem której można sprawdzać poziom energii na urządzeniach elektronicznych, takich jak laptop, smartfon czy tablet. Wysokiej jakości ładowarki Victron teraz są dostępne także w sklepie akustrefa.pl w Katowicach.

4,8/5 - (17 votes)

Zobacz także