0

Akumulatory Topla Katowice są jednym z najbardziej znanych i poszukiwanych akumulatorów samochodowych dostarczanych dziś na polski rynek. Te energochłonne, zaawansowane technologicznie akumulatory, wyróżniają się niezrównaną niezawodnością, są produkowane w jednym z największych wyspecjalizowanych przedsiębiorstw na Słowenii TAB.

Wśród polskich kierowców marka Topla jest znana i od dawna zyskuje zasłużoną popularność, wysoka, jakość wykonania, atrakcyjna cena, a także szeroki zakres specyfikacji pozwala wybrać odpowiednie źródło zasilania dla każdego samochodu. W naszym sklepie sprzedawana są, akumulatory Topla, Katowice to jego siedziba.   

Akumulatory Topla Katowice

Wśród głównych zalet akumulatorów Topla eksperci zauważają ich wysoką niezawodność działania, a także wysokie prądy rozruchowe, które są o 20-30% wyższe niż w przypadku konwencjonalnych akumulatorów o tej samej pojemności.

Ten niepodważalny fakt został wielokrotnie potwierdzony wynikami badań przeprowadzonych przez czasopisma motoryzacyjne. Wykazały one, w szczególności zwiększone prądy rozruchowe, które odróżniają produkty marki Topla od ich odpowiedników. Rzeczywiście, im większy prąd rozruchowy, tym łatwiej jest uruchomić silnik na zimno, szczególnie w chłodne dni.

Obecnie pod marką Topla produkowana jest szeroka gama kwasowo-ołowiowych akumulatorów rozruchowych różnych typów i specyfikacji, prezentowanych przez popularne: Start, Energy, Top, EFB Stop & Go,  Tor AGM itp. Wszystkie wymienione rodzaje akumulatorów, są dostarczane do naszego kraju. Gdzie kupić wysokiej, jakości akumulatory Topla? Katowice to miasto gdzie działa sklep z akumulatorami firmy TAB oraz innych znanych marek.

TAB jest producentem, natomiast dystrybutor w Katowicach oferuje sprzedaż. Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiedniego akumulatora Topla do konkretnego pojazdu. Celem działalności sklepu jest wykonywanie pracy lepiej niż konkurencja, aby osiągnąć wysoki poziom uznania przez klientów.

Podstawowe serie akumulatorów Topla – Katowice

Topla Energy to akumulator rozruchowy na bazie Ca / Ca o rozszerzonej sieci. To naprawdę wszechstronne urządzenie rozruchowe zapewniające doskonałą moc, sprawny rozruch przy niskich i wysokich temperaturach oraz niezawodność. Jest to produkt wysokiej, jakości do wszystkich typów pojazdów.

Topla Energy to:

 • Dłuższe użytkowanie
 • Wysoka moc rozruchowa
 • Niskie zużycie wody – bezobsługowe
 • Niezawodny start w ekstremalnych warunkach klimatycznych (niskich i wysokich) temperaturach
 • Kraty oparte na rozszerzonej technologii
 • Zwiększone właściwości początkowe
 • Niezawodny rozruch w trudnych warunkach klimatycznych.

Akumulatory Topla Top

Akumulatory Topla Top wykorzystują najnowsze innowacje w technologii Ca / Ca. Zapewnia to najwyższą charakterystykę wydajności niezbędną do rozruchu silnika na zimno, a także gwarantuje niezawodne zasilanie zgodnie z wymaganiami dla samochodów najnowszej generacji, charakteryzującymi się zwiększonym zużyciem energii. Akumulatory Topla Top to szczelne, bezobsługowe zasilacze z niezawodną ochroną przed wyciekiem.

Ich funkcje:

 • Zamknięta konstrukcja pokrywy
 • Kraty oparte na rozszerzonej technologii, charakteryzujące się wysoką odpornością na korozję i dłuższą żywotnością.
 • Zwiększona liczba płyt, co zapewnia zwiększony (do 30%) prąd rozruchowy
 • Elektronowo-optyczny wskaźnik poziomu, zapewniający natychmiastowe monitorowanie stanu baterii
 • Niezawodna ochrona przeciwwybuchowa, eliminująca występowanie płomienia w akumulatorze
 • Idealny do samochodów z dużą ilością sprzętu elektrycznego.

Do serii akumulatorów Topla Top należą:

 • Akumulatory Topla Top JIS są produkowane zgodnie z japońskim standardem branżowym JIS, co umożliwia ich stosowanie w samochodach japońskich, koreańskich i chińskich.
 • Top EFB Stop & G to akumulatory o tak zwanym ulepszonym napełnieniu, przeznaczone do stosowania w samochodach z podstawową funkcją Start / Stop. To uszczelnione, bezobsługowe baterie z niezawodną ochroną przed zalaniem i przewróceniem.
 • Top AGM akumulatory Stop & Go to ulepszone akumulatory kwasowo-ołowiowe z regulowanym zaworem zaprojektowane do użytku w samochodach premium wyposażonych w system Start / Stop z odzyskiem energii hamowania.
 • Top Sealed Truck akumulatory zaprojektowane do ciężarówek zapewniają wysoką moc potrzebną do produkcji najnowszej generacji pojazdów o wysokiej energii.
 • Top Energy Truck akumulatory rozruchowe zaprojektowane specjalnie dla ciężarówek, są produkowane ze specjalnego stopu antymonu Sb / Ca i wapnia.

Zakup akumulatora Topla – Katowice

Zakup akumulatora Topla do samochodu osobowego, ciężarowego, dostawczego, motocykla, maszyny rolniczej nie stanowi problemu. Można dokonać transakcji osobiście w sklepie stacjonarnym w Katowicach, telefonicznie lub złożyć zamówienie online. Wszystkie pytania można kierować do pracowników sklepu, którzy posiadają wiedzę na temat każdego akumulatora, który znajduje się w ofercie. W przypadku problemu z samodzielnym montażem baterii, można liczyć na wsparcie personelu sklepu, dzięki czemu będzie on działał bez zarzutów.

4,7/5 - (8 votes)

Zobacz także