0

Każdy właściciel samochodu z Katowic i okolic tego miasta, który nie chce mieć kłopotów z rozruchem i eksploatacją swojego pojazdu, powinien skontaktować się z firmą Akumulatory Centra Katowice

Posiada ona swojej ofercie baterie samochodowe najwyższej jakości, przeznaczone nie tylko do aut, ale i różnego rodzaju maszyn oraz pojazdów specjalistycznych.

Akumulatory Centra Katowice

produkowane są pod tą nazwą od 1925 roku. Dziś znajdują się one w ścisłej światowej czołówce produktów tej branży. Ich pozycje na rynku potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty. Między innymi nagroda jakości Forda Q1 lub certyfikaty: ISO 9002 i VDA 6.1 oraz kilka innych. O ich jakości świadczy również to, że Centra współpracuje z tak renomowanymi odbiorcami jak: Fiat Auto Poland w Tychach, Jaguar w Wielkiej Brytanii, TPCA czyli Toyota Peugeot, Citroen w Kolinie na Słowacji.

Jedną z wielu zalet Centry jest ich bardzo duża wydajność i uniwersalność. Akumulator Centra Katowice to gwarancja, iż każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ ich bogata oferta pozwala dobrać odpowiednią baterię z zależności od stosowanych w pojazdach systemów oszczędności paliwa, ich dodatkowego wyposażenia lub liczby kilometrów, które pokonują w ciągu roku. Doskonale radzą sobie w każdej temperaturze i w każdym nawet najtrudniejszym terenie. Można je swobodnie montować i w razie potrzeby regenerować.

Są w stanie pracować na bardzo wysokich obrotach, znacznie większych niż urządzenia innych producentów. Zapewniają również niskie ryzyko samowyładowania, cechują się natomiast wytrzymałą obudową i odpornością na korozję lub mechaniczne uszkodzenia. Ci, którzy wybiorą produkty z oferty Akumulatory Centra Katowice nie muszą się również martwić, że wybuchną. Stosowane w nich zabezpieczenia skutecznie przed tym chronią. Są one również bezobsługowe, więc nie trzeba się martwić uzupełnieniem czynnika. To wszystko sprawia, iż bateria pochodząca z Akumulator Centra Katowice doskonale nadaje się zarówno do pracy w miejskim ruchu, do jazdy poza miastem oraz w specjalnych warunkach. Nie straszne są im wahania temperatury i wilgoć.

Akumulator Centra Katowice jest więc inwestycją we własną wygodę.

 Taki komfort ważny jest zwłaszcza dla osób, które dużo czasu spędzają na podróżowaniu samochodem, ponieważ niezawodność jego funkcjonowania to w takich sytuacjach kluczowy element. Szczególnie zimą.

Akumulatory Centra Katowice można zaopatrzyć się w kilku miejscach. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze strony internetowej sklep.akustrefa.pl, gdzie znajdują się wszystkie najpopularniejsze typy baterii w różnych wersjach. Nie tylko Standard lub Plus, ale również EFB i AMG. Ceny też są tam bardzo korzystne.

Akumulatory Centra Poznań to sprzedawca z bardzo bogatym doświadczeniem, co gwarantuje nie tylko najwyższą jakość oferowanych produktów, ale również właściwe traktowanie klientów. Zatrudnieni tam pracownicy są specjalistami w swojej branży z ogromną wiedzą. Do każdego zamówienia potrafią podejść indywidualnie. Doskonale doradzą, które rozwiązanie będzie najlepsze.

4,4/5 - (19 votes)

Zobacz także