0

Akumulatory Bpower Katowice specjalizuje się w dystrybucji produktów rozruchowych, zasilających odbiorniki prądu na najwyższym z możliwych poziomów. Z racji tego urządzenia Bpower znajdują zastosowanie zarówno w pojazdach ze standardowym, jak i wzbogaconym wyposażeniem. Produkty tej marki to gwarancja profesjonalnego zasilania. Co za tym idzie kierowcy mogą przestać obawiać się zmiennych temperatur, opadów deszczu oraz śniegu. Akumulatory poradzą sobie nawet z najtrudniejszym wyzwaniem.

Akumulatory Bpower Katowice – zastosowanie w wielu pojazdach

Akumulatory Bpower Katowice stosuje się w wielu pojazdach. Są one montowane w samochodach ciężarowych, łodziach, skuterach wodnych, kamperach, kosiarkach, samochodach dostawczych oraz osobowych. Wiele zależy od tego, jaki model weźmie się pod lupę, a możliwości zainteresowani mają bardzo dużo. Akumulatory otrzymują idealne parametry termiczne, nawet wtedy, gdy za oknem jest bardzo duży upał lub też sroga zima. Ponadto cechują się utrzymywaniem odpowiedniego ciśnienia wewnętrznego, zastosowano w nich nowoczesną i wzmocnioną obudowę, a oprócz tego są bardzo odporne na przebicia i przeciążenia.

Akumulatory Bpower – urządzenia zgodne z międzynarodowymi normami

Każdy akumulator samochodowy Bpower Katowice skonstruowany został w taki sposób, aby był w stu procentach zgodny z obowiązującymi normami międzynarodowymi. To istotne, ponieważ w ten sposób produkty są bezproblemowo dopuszczane na rynek, przechodząc wcześniej profesjonalne testy i zdobywając dzięki temu ważne certyfikaty. Akumulatory Bpower Katowice są odporne na powstawanie szkodliwych usterek technicznych, nie wybuchają, a ponadto odprowadzają nadmierne ciepło na zewnątrz produktu. Dzięki temu znajdują uznanie w pojazdach używanych na co dzień, ale też w bardzo specjalistycznych maszynach przemysłowych. Akumulator Bpower Katowice charakteryzuje się również obecnością udoskonalonego elektrolitu, który posiada optymalną gęstość i samoczynnie się nie wylewa. To sprawia, że właściciele akumulatorów nie muszą stale kontrolować jego poziomu, to samo tyczy się wody.

Akumulator Bpower – akumulatory tradycyjne i specjalistyczne

Akumulatory samochodowe Bpower Katowice podzielone są na akumulatory tradycyjne oraz specjalistyczne. Te drugie stworzone są zgodnie z technologią AGM i dostępne są w serii VRLA. Urządzenia są bezobsługowe, nie trzeba poświęcać dużo czasu na ich kontrolę, a na pewno nie stanie się z nimi nic złego. Kluczem do sukcesu jest ich umiejętny montaż oraz prawidłowe przechowywanie w okresie, w którym akumulator Bpower Katowice nie znajduje się akurat w użytkowanym pojeździe. Do dyspozycji zainteresowanych oddane zostały także akumulatory żelowe. Urządzenia rozruchowe marki Bpower cechują się:

  • sporą pojemnością,
  • szczególnymi parametrami użytkowymi,
  • obecnością specjalistycznych systemów.

Dzięki takim akumulatorom można bez problemów jeździć w bardzo długie podróże, np. o charakterze służbowym. Mogą się one odbywać m.in. w terenie górskim, w okresie zimowym. Akumulator z pewnością będzie w stanie zapewnić solidny rozruch każdemu silnikowi. 

4,6/5 - (14 votes)

Zobacz także