0

Prostowniki DECA Katowice jest producentem znanych i cenionych od dawna na rynku prostowników o szerokim zakresie dopuszczalnych zastosowań w ładowaniu akumulatorów dla pojazdów silnikowych. Wyprodukowane w najnowocześniejszej technologii inteligentne prostowniki DECA można zakupić w Katowicach w naszym sklepie akustrefa.pl.

Prostowniki DECA Katowice – Szeroki zakres stosowania 

Prostownik DECA Katowice to urządzenia stworzone z myślą o akumulatorach stosowanych w pojazdach różnego typu. Ich technologiczne zaawansowanie daje imożliwość ich codziennego używania w profesjonalnych warsztatach, ale jednocześnie są na tyle proste w obsłudze, że znakomicie sprawdzają się w użytku domowym dla amatorów. Oferowane w sklepie akustrefa.pl prostowniki typu DECA FL są w stanie obsługiwać akumulatory o napięciu 6, 12 oraz 24V o pojemności wynoszącej od 15 do nawet 260 amperogodzin (Ah). Dzięki tak szerokiemu zakresowi możliwości mogą one być stosowane w ładowaniu zarówno klasycznych samochodów osobowych, jak i pojazdów dostawczych, ciężarowych, busów, ale także camperów, ciągników rolniczych, a nawet łodzi.

Każdy oferowany w naszym sklepie prostownik DECA Katowice posiada 3 fazy ładowania automatycznego, a także ledowy wskaźnik ładowania. Ponadto każdy jest nie tylko funkcjonalny i skuteczny, ale także w pełni bezpieczny dla wszystkich akumulatorów oraz otoczenia. Wynika to z wbudowanych zabezpieczeń przed zwarciem oraz odwrotną polaryzacją, co zapewnia ochronę przed możliwymi uszkodzeniami akumulatora. Prostowniki zostały także wyposażone w specjalną funkcję ochrony instalacji samochodowej podczas ładowania – Safe Charge.

Prostownik DECA Katowice dla każdego akumulatora

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych prostowniki DECA Katowice równie dobrze sprawdzają się przy ładowaniu akumulatorów różnych rodzajów. Można przy ich pomocy dostarczyć energię nie tylko akumulatorom ołowiowym, ale także bezobsługowym bateriom, w tym również wykonanym w zaawansowanych technologiach żelowej i AGM z matą z włókna szklanego.

Każdy inteligentny prostownik marki DECA jest wyposażony w specjalny system pozwalający mu na automatyczne wykrywanie zasiarczenia akumulatora. Co więcej, dostępne w naszym sklepie akustrefa.pl prostowniki firmy DECA umożliwiają wykonanie odsiarczania nawet głęboko rozładowanych akumulatorów, uważanych za niesprawne. Dużym ułatwieniem przy ładowaniu jest fakt, że prostowniki zapamiętują jego parametry, co pozwala na ich odpowiednie ustawienie przy kolejnym ładowaniu. Ładowarka bez żadnych przeszkód może być podłączona nawet przez długi czas ze względu na wbudowaną funkcję konserwacji. Dzięki temu nie doprowadza do uszkodzeń ładowanej baterii. Do tego odznacza się najwyższą prostotą obsługi, ułatwiającą szybkie naładowanie każdego urządzenia akumulatorowego.

Specjaliści ze sklepu akustrefa.pl potwierdzają, że każdy prostownik DECA Katowice, który można teraz nabyć w naszym sklepie w stolicy Górnego Śląska gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność ładowania akumulatora.

4,5/5 - (23 votes)

Zobacz także