0

Akuserwis to pogotowie akumulatorowe Katowice, które świadczy szeroki zakres usług. Zapewniamy efektywną i sprawną wymianę akumulatorów u Klienta. Naszym atutem jest wymiana akumulatora z dojazdem do klientów 7 dni w tygodniu. Jeśli spotka cię nieprzewidziany problem z akumulatorem, nasze pogotowie dostarczy ci szybko zupełnie nowy. 

Pogotowie akumulatorowe Katowice 

W naszej firmie wymiana akumulatora u klienta Katowice to nic trudnego. W ofercie posiadamy bowiem możliwość uruchomienia pojazdu z dodatkowym dowozem akumulatora do ewentualnego klienta i jego montażem., także w samochodach wyposażonych w system start-stop.

W wypadku całkowitego rozładowania baterii oferujemy usługę zregenerowania i ładowania z opcją udostępnienia zastępczego akumulatora na okres naprawy. W razie czego posiadamy również w serwisowym pojeździe całkowicie nowy akumulator. Po wcześniejszym umówieniu możemy dojechać do każdego miejsca w Katowicach, albo znajdującego się w ich okolicy. 

Oferowane przez nas akumulatory są fabrycznie nowe, całkowicie naładowane i gotowe od razu do użycia. 

Nasza firma zajmuje się: 

  • Sprzedażą akumulatorów,
  • Dowozem akumulatorów,
  • Wymianą akumulatorów,
  • Ładowaniem akumulatorów.  

Korzystający z naszych usług klienci mogą liczyć także na wymianę i zakodowanie akumulatorów w samochodach z systemem start-stop, warto to mieć na uwadze. 

Akumulatory dojazd do klienta – Katowice 7 dni w tygodniu 

Nasze przedsiębiorstwo gwarantuje profesjonalną obsługę, podpartą wiedzą, jak i doświadczeniem zatrudnionych u nas mechaników. Mamy do dyspozycji podczas pracy specjalistyczne narzędzia, dzięki którym możemy szybko zdiagnozować nawet bardzo zaawansowany problem. Służymy radą w zakresie wyboru najlepszego wyboru akumulatora. Przyjedziemy w dowolne miejsce i zapewnimy fachowo wykonaną wymianę. 

Zajmujemy się nie tylko profesjonalnym wykonywaniem napraw pojazdów, ale i sprzedażą akumulatorów razem z dostawą i ich zamontowaniem. W razie ewentualnej potrzeby pomiaru naładowania w samochodzie, udzielimy pomocy w jego uruchomieniu, jak również wykonamy pomiar stanu akumulatora.   

W zespole naszego pogotowia akumulatorowego znajdują się prawdziwi pasjonaci aut, którzy wiedzą doskonale w jaki sposób sprawić, aby wymiana akumulatora przebiegała bezproblemowo i szybko. Z nami twój samochód jest w pełni bezpieczny. Usługi wykonujemy w miastach takich jak: Katowice, Mikołów, Bytom, Chorzów, Tychy Ruda, Śląska, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, Żory. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i współpracy z wykwalifikowanymi mechanikami, naprawiamy, jak i dostarczamy akumulatory nie tylko do aut osobowych, ale i do dostawczych. 

Wyróżniamy się głównie wysoką jakością usług, które oferujemy. Ponadto nasze ceny są konkurencyjne. Z nami nie będziesz się obawiał, że coś pójdzie nie po twojej myśli.  Klienci nie bez przyczyny wielokrotnie i tak chętnie korzystają z naszej oferty. Zatrudnieni u nas mechanicy podchodzą do wszystkich zadań z dokładnością i pełnym zaangażowaniem. Zawsze wykonują wymiany w szybki, jak i profesjonalny sposób. Nasza firma ekspresowo dostarcza akumulatory na miejsce, służąc wcześniejszą porada odnośnie wyboru najbardziej adekwatnego do potrzeb modelu. 
 

Test akumulator u Klienta

Nawet i bardzo trwały akumulator może ulegać awarii w nieprzewidzianych momentach. W takich sytuacjach nie trzeba się martwić – tylko jak najszybciej skontaktować się z naszą firmą, przeprowadzimy darmowy test akumulatora!
 
U nas zyskasz pewność, iż otrzymasz usługę na możliwie najwyższym poziomie. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z akumulatorem – nie czekaj, zadzwoń do nas jak najszybciej.
4,5/5 - (117 votes)

Zobacz także