0

Akumulatory Yuasa Katowice to firma wywodząca się z Azji, dlatego do Europy produkty tej marki dotarły stosunkowo późno. Akumulatory firmy Yuasa można jednak bez problemów zakupić w Polsce, a co istotniejsze cieszą się one bardzo pochlebnymi opiniami wśród osób zmotoryzowanych. Firma skupia się na produkowaniu akumulatorów w formacie ołowiowo-kwasowym.

Akumulatory Yuasa Katowice – kilka najważniejszych zalet

Akumulatory motocyklowe Katowice charakteryzują się bardzo dużą pojemnością, niezawodnością w trudnych warunkach klimatycznych oraz dostarczaniem odpowiedniej dawki prądu nawet w pojazdach z bogatym wyposażeniem. Akumulatory są dodatkowo bardzo uniwersalne, ponieważ można je zastosować nie tylko w nowoczesnych samochodach, ale też w maszynach budowlanych czy też kosiarkach lub motocyklach. Pasują również do kamperów i łodzi. Oprócz tego zapewniają zainteresowanym stuprocentową stabilność, wystarczy je poprawnie zamontować. Cały proces montażu nie powinien zająć kierowcom zbyt dużo czasu.

Akumulator Yuasa Katowice za każdym razem przechodzi szereg testów, zanim inżynierzy zdecydują się na jego wypuszczenie na rynek. Co za tym idzie na pewno nie będzie nikogo rozczarowywał, nawet na bardzo długich trasach. Kolejnym atutem akumulatorów tej firmy jest to, iż są bardziej wydajne i zapewniają dłuższą żywotność niż inne znane modele akumulatorów. 

Akumulatory Yuasa – trzy podstawowe serie

Kupując akumulatory Yuasa Katowice każdy klient może zdecydować się na trzy podstawowe serie tych urządzeń rozruchowych. Pierwsza z nich to EFB, która przeznaczona jest do bardzo nowoczesnych pojazdów i samochodów, np. z zamontowanymi systemami Start-Stop. Seria SMF znajduje uznanie w pojazdach uważanych za klasyczne. Można ją zastosować w autach z podstawowym wyposażeniem. Ostatnia z proponowanych przez producenta serii to AGM, która powinna spodobać się osobom zwracającym uwagę na osłonę akumulatora. W tym przypadku jest ona wzmocniona. Taki akumulator Yuasa Katowice sprawdzi się w przypadku nowoczesnych maszyn.

Akumulator Yuasa – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Osoby odpowiedzialne za produkcję akumulatorów Yuasa stawiają bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. W związku z tym nie trzeba obawiać się o to, że w pewnym momencie akumulator odmówi posłuszeństwa lub też po prostu wybuchnie. Akumulatory Yuasa Katowice wyposażone są w specjalne zabezpieczenia przed tego typu zjawiskami. Warto w nie inwestować, ponieważ:

  • są bezobsługowe,
  • zapewniają maksymalną szczelność,
  • zapewniają solidny rozruch nawet w okresie zdecydowanie obniżonych temperatur.

Klient dobiera akumulator Yuasa Katowice głównie pod kątem jego pojemności oraz posiadanego modelu samochodu lub innego pojazdu, w którym takie urządzenie ma zostać zamontowane. Akumulatory mogą posłużyć kierowcom nawet przez kilka lat, wystarczy sprawdzać regularnie ich stan techniczny. Sprzęt tego typu cechuje się również jeszcze jedną istotną zaletą, mianowicie nie rozładowuje się zbyt szybko. Jak widać zainwestowanie w niego swoich pieniędzy okaże się w większości przypadków strzałem w dziesiątkę. 

4,6/5 - (14 votes)

Zobacz także