0

Akumulatory Varta Katowice to bardzo uznany producent akumulatorów zarówno wśród doświadczonych kierowców, jak i tych początkujących. Atutem firmowych usług jest przede wszystkim różnorodność proponowanych produktów. W ten sposób każdy zainteresowany klient może zainwestować w najlepsze dla siebie urządzenia rozruchowe, które posłużą w samochodach lub innych pojazdach przez wiele lat. Akumulatory można umieszczać w samochodach osobowych, zarówno tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych, ale też w motocyklach, kamperach czy skuterach wodnych.

Akumulatory Varta – do samochodów starszych oraz z systemami Start-Stop

Akumulatory Varta Katowice przeznaczone są do samochodów starszych, ale też do samochodów w których zamontowane zostały ultra nowoczesne systemy Start-Stop. Nowoczesne technologie zawarte w akumulatorach sprawiają, że silnik wyłączy się automatycznie, gdy auto przestanie pracować. Tym samym znacznie wydłuży się jego żywotność. To istotne, aby zniwelować koszty ewentualnych napraw regeneracyjnych. Akumulator Varta Katowice dzieli się na takie serie jak: Blue Dynamic EFB czy też Silver Dynamic AGM.

Akumulator Varta – oryginalne konstrukcje

Akumulatory Varta Poznań cechują się bardzo oryginalną konstrukcją. Dzięki temu zapewniają optymalną dawkę energii nawet w samochodach z bogatym wyposażeniem. Jeśli ktoś posiada na co dzień auto charakteryzujące się zwiększonym zapotrzebowaniem na energię, powinien zainwestować w solidny i niezawodny akumulator Varta Katowice. Sprzęt jest stworzony zgodnie z europejskimi normami, dlatego nie ma mowy o tym, aby występowały w nim jakiekolwiek usterki techniczne. Urządzenia są od tego wolne i działają bezproblemowo przy niższych, jak i wyższych temperaturach. W akumulatorach zawarto nowoczesną kratkę typu Power Frame, dzięki której zainteresowani uzyskują:

  • optymalną pojemność akumulatora,
  • odpowiednią moc rozruchową zarówno w okresie zimowym, jak i letnim,
  • możliwość bardzo szybkiego naładowania urządzenia rozruchowego,
  • stuprocentową odporność na korozję oraz wilgoć.

Akumulatory Varta Katowice to urządzenia przeznaczone dla osób, które wymagają od swojego sprzętu doskonałych parametrów technicznych oraz rozruchowych.

Varta – bardzo niski poziom zużycia energii

Każdy akumulator Varta Katowice cechuje się bardzo niskim poziomem zużycia energii. Poza tym urządzenia nie emitują zbyt dużych ilości gazów cieplarnianych. Zainteresowani mogą zdecydować się na urządzenia o zróżnicowanej pojemności. Na samym początku należy jednak zbadać to, jaka pojemność przyda się w użytkowanym pojeździe, aby zaszła pewność, iż dany akumulator poradzi sobie w każdym terenie i zapewni idealną dawkę energii dla odbiorników prądu. Akumulatory produkowane są w ekologiczny sposób, nie zagrażają przyrodzie, dlatego inwestowanie w nie ma bardzo duży sens, jeśli ktoś ceni sobie środowisko. Takie produkty znajdują zastosowanie zarówno w pojazdach klasycznych, jak i przemysłowych. Wystarczy poprawnie je zamontować, z czym każdy kierowca powinien sobie poradzić bez pomocy fachowców. 

 

 

4,5/5 - (22 votes)

Zobacz także